DVS logo Omtrek vrijgemaakt

Kom naar het Olympisch zwemuurtje in zwembad De Peppel op 2 februari!

Speciaal voor kinderen tussen 6 en 10 jaar die al hun zwemdiploma A en B hebben geven we een gratis zwemtraining, wedstrijd en leuke estafette. Onze jeugdleden vertellen je van alles over wedstrijden, medailles winnen en leuke dingen die we samen doen. Na afloop krijg je een waardebon voor een maand gratis proefzwemmen! Kom je ook?DVS met Ranomi IMG 0951


Ons Olympisch zwemuurtje start 2 februari om 18:00. Omkleden kan vanaf 17:45. Een vrijwilliger van onze club ontvangt jou en je ouder(s) bij de zij-ingang van Zwembad De Peppel, en wijst je de weg. (Dit is de trap aan de kant van de ijsbaan).

Je hoeft nog niet heel goed te kunnen zwemmen want dat leren wij je graag. Belangrijk is wel dat je al een zwemdiploma hebt. Tot 19:00 u. gaan we lekker zwemmen met een training en onze jeugdleden laten je zien wat je kunt bereiken. Natuurlijk hebben we een echte ‘mini’wedstrijd en maken we er zoals altijd een leuke training van. Kom ook en neem zwemkleding en handdoek mee (en als je die hebt badslippers)! Je ouders mogen na een welkomstwoord en een hele korte introductie van zwemverenging De Vrije Slag bij een kop koffie in ons clubgebouw De Dolfijn vanaf de tribune toekijken.

Als je nog vragen hebt: Nicolaas van Everdingen via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of 06-43148464

Tot de 2e februari ! En neem gerust je vriendjes en vriendinnetjes mee!

Komende wedstrijden:

Recente nieuwsbrieven:

Nieuwsbrief ontvangen?

Facebook

Adverteerders: