DVS logo Omtrek vrijgemaakt

BENNEKOM - Tijdens het zaterdag jl. verzwommen derde deel van de D-competitie Kring Gelderland, waaraan behalve De Vrije Slag, ook zwemclubs uit Wageningen, Renkum, Zaltbommel, Tiel en Scherpenzeel deelnamen, behaalden de Bennekomse zwemmers(sters) drie nieuwe clubrekords.

 

Op de 100 m wisselslag persoonlijk jongens onder 12 jaar behield Kees Kijne het reeds op zijn naam staand club rekord door dit nummer in 1.41.9 te zwemmen, welk tevens een eervolle eerste plaats betekende.

Maro Krielaart, een succesvolle schoolslagzwemmer, tikte eveneens als eerste aan door bij de heren de 50 m in 0.37.3 te zwemmen, waarmee ook hij een op zijn naam staand clubrekord verbeterde.
Het derde clubrekord werd behaald door Monique Bruil, Margot Oostendorp, Anneke Spoelstra en Arianne Verhoeff. Zij zwommen de 4x50 m vrije slag estafette meisjes onder 10 jaar in 2.58.3 en kregen hiermee een tweede plaats toegewezen.

Verder werd op de 50 m vlinderslag een eerste plaats behaald door Anneke Dokter en Tjerk Ruysch.

1976_nov_foto_Succes_De_Vrije_SlagAls tweede tikten aan Margot Oostendorp op de 50 m vrije slag, Wim Wagensveld op de 50 m vlinderslag en Wilma v. d. Adel op de 50 m schoolslag.
Peter Blom, de rugslagzwemmer van De Vrije Slag, kon het zaterdag niet verder brengen dan een derde plaats.

 

 

Uitslagen:
50 m vrije slag meisjes onder 10 jaar: 2. Margot Oostendorp 0.40.0; Arianne Verhoeff 0.41.5; Monique Bruil 0.45.0.
Idem jongens onder 10 jaar Anton Rozeboom 0.43.3; Edwin Orlemans 0.45.3; Albert Welgraven 0.56.1.

 

50 m vlinderslag meisjes onder 14 jaar: 1. Anneke Dokter 0.41.2; José Heitink 0.49.8; Carien Verhoeff 0.50.0.
Idem jongens onder 14 jaar: 1. Tjerk Ruysch 0.40.5; 2. Wim Wagensveld 0.41.1; Marcel Orlemans 0.42.5.

 

100 m rugslagdames: Wilma v.d. Adel 1.32.1; Tineke Weijman 1.33.0; Joke v.d. Craats 1.37.2.
Idem heren: 3. Peter Blom 1.17.3; Wouters Rozeboom 1.24.5; Marcel Orlemans 1.28.3.

 

100 m wisselslag pers. meisjes onder 12 jaar: Carien Verhoeff 1.38.8; Hella Versluis 1.39.0; Carolien Schütte 1.48.4. Idem jongens onder 12 jaar: 1. Kees Kijne 1.32.7; Wilco Franken 1.38.0;,Marcel ten Holte 1.42.8.

 

50 m schoolslag dames: 2. Wilma v.d. Adel 0.42.5; Tineke Weijman 0.45.3; Anneke Dokter 0.47.0.
Idem heren: 1. Marco Krielaart 0.37.3; Wouter Rozeboom 0.40.3; Marcel Rozeboom 0.43.2

 

4 x 50 m vrije slag estafette: meisjes onder 10 jaar:
2. De Vrije slag 2.58.3 (Monique Bruil. Margot Oostendorp, Anneke Spoelstra, Arianne Verhoeff).
Idem jongens onder 10 jaar:
3. De Vrije Slag 3.13.4 (Albert Welgraven, Onno Vleeshouwer, Edwin Orlemans, Anton Rozeboom).

BRON: Bennekoms Nieuwsblad

Komende wedstrijden:

Recente nieuwsbrieven:

Nieuwsbrief ontvangen?

Facebook