DVS logo Omtrek vrijgemaakt

JJS circuit deel 1

Naam JJS circuit deel 1
Bad Veluwehal
Plaats Barneveld
Datum 14-10-2017

Opstelling

Datum
14-10-2017
14-10-2017 Inzwemmen
14:00 - 14:25
14:00 - 14:25
Aanvangstijd
14:30
14:30 Verzamelen
Vertrek vanaf Bouwstede om 13.15 uur
Vertrek vanaf Bouwstede om 13.15 uur

Opstelling volgt nog
1. 100m vrije slag jongens junioren 1 - jeugd 2
Ronis van Everdingen (5:02.80  03-06-2017)
Thijs Meerveld (5:02.19  12-03-2016)
Dries Mostert (6:41.54  23-01-2016)
1. 400m vrije slag jongens junioren 1 - jeugd 2
2. 200m rugslag meisjes junioren 1 - jeugd 2
Hanna van de Berg (2:56.76  11-03-2017)
Saviëlle Hendriks (3:07.23  09-10-2017)
Hanna Minderaa (3:34.05  18-03-2017)
Emma van Rijswijk (3:02.53  11-02-2017)
Laura Schipper (3:12.74  08-10-2016)
2. 100m rugslag meisjes junioren 1 - jeugd 2
3. 200m wisselslag jongens junioren 1 - jeugd 2
Sven Hansma (2:53.04  03-06-2017)
Job van den Oever (3:29.87  23-04-2016)
Tu Pham (3:08.42  26-03-2017)
Phi Pham (3:31.71  23-04-2016)
Rik Schipper (2:35.52  03-06-2017)
Mike Schouten (NT)
3. 100m wisselslag jongens junioren 1 - jeugd 2
4. 200m wisselslag meisjes junioren 1 - jeugd 2
Iris Onnink (3:10.51  04-02-2017)
Coco Schut (3:01.66  01-01-1970)
Amber Verhoef (NT)
4. 100m wisselslag meisjes junioren 1 - jeugd 2
5. 100m vlinderslag jongens junioren 1 - jeugd 2
6. 100m vrije slag meisjes junioren 1 - jeugd 2
Hanna van de Berg (1:12.63  03-06-2017)
Jaimy ten Ham (1:28.14  04-02-2017)
Saviëlle Hendriks (1:13.44  29-12-2016)
Hanna Minderaa (1:23.39  16-09-2017)
Emma van Rijswijk (1:15.45  09-10-2016)
Laura Schipper (1:13.06  04-02-2017)
7. 50m vrije slag jongens junioren 1 - jeugd 2
Ronis van Everdingen (29.49  03-06-2017)
Sven Hansma (31.69  23-09-2017)
Dries Mostert (32.32  13-05-2017)
Tu Pham (32.58  23-09-2017)
Phi Pham (37.33  13-05-2017)
Rik Schipper (26.28  03-06-2017)
Mike Schouten (36.55  23-09-2017)
8. 50m vlinderslag meisjes junioren 1 - jeugd 2
Iris Onnink (39.64  01-07-2017)
9. 100m rugslag jongens junioren 1 - jeugd 2
Thijs Meerveld (1:10.66  16-01-2016)
Job van den Oever (1:31.46  03-06-2017)
10. 100m schoolslag meisjes junioren 1 - jeugd 2
Jaimy ten Ham (NT)
Hanna Minderaa (1:50.41  03-06-2017)
Coco Schut (1:43.09  01-01-1970)
Amber Verhoef (1:55.36  03-06-2017)
11. 50m schoolslag jongens junioren 1 - jeugd 2
Ronis van Everdingen (41.20  18-06-2017)
Sven Hansma (41.49  16-09-2017)
Dries Mostert (42.92  13-05-2017)
Tu Pham (36.21  23-09-2017)
Phi Pham (45.16  13-05-2017)
Mike Schouten (47.27  08-04-2017)
12. 50m rugslag meisjes junioren 1 - jeugd 2
Hanna van de Berg (37.89  01-07-2017)
Saviëlle Hendriks (38.32  08-04-2017)
Iris Onnink (43.17  13-05-2017)
Emma van Rijswijk (39.74  01-07-2017)
Ploegleiding: Stefanie, Thijs
Afmelden: bij Cobi van Holland (635888) tot maandag 9 oktober 20.00 uur
Bij te laat afmelden of niet verschijnen, wordt een boete van €5,- opgelegd.
Verzoek te jureren Verzoek te rijden
mw. Van der Mooren
mw. Sijtsema
mw. van Holland
fam. van den Berg
fam. ten Ham
fam. Pham
fam. Schouten
mw. van Holland

Komende wedstrijden:

Recente nieuwsbrieven:

Nieuwsbrief ontvangen?