DVS logo Omtrek vrijgemaakt

Naam JJS deel 2
Bad Veluwehal
Plaats Barneveld
Datum 04-11-2017

Opstelling

Datum
04-11-2017
04-11-2017 Inzwemmen
14:00 - 14:30
14:00 - 14:30
Aanvangstijd
14:30
14:30 Verzamelen
Vertrek bij Bouwstede om 13.15 uur
Vertrek bij Bouwstede om 13.15 uur

1. 400m vrije slag meisjes junioren 1 - jeugd 2
Hanna van de Berg (NT)
Saviëlle Hendriks (5:48.67  25-10-2017)
Iris Onnink (5:58.70  26-01-2017)
Emma van Rijswijk (NT)
Laura Schipper (NT)
Coco Schut (5:29.63  30-12-2016)
Amber Verhoef (NT)
1. 100m vrije slag meisjes junioren 1 - jeugd 2
2. 200m rugslag jongens junioren 1 - jeugd 2
Sven Hansma (3:04.05  23-09-2017)
Thijs Meerveld (2:40.46  11-03-2017)
Job van den Oever (3:17.68  18-03-2017)
Tu Pham (3:05.55  23-09-2017)
2. 100m rugslag jongens junioren 1 - jeugd 2
3. 100m wisselslag meisjes junioren 1 - jeugd 2
Myrthe van der Knijff (3:03.57  04-02-2017)
Ilse Kooij (2:56.80  12-11-2016)
Hanna Minderaa (NT)
3. 200m wisselslag meisjes junioren 1 - jeugd 2
4. 100m wisselslag jongens junioren 1 - jeugd 2
Ronis van Everdingen (2:40.71  17-06-2017)
Vincent de Koning (2:50.70  26-03-2017)
Mathijs Kooij (3:29.06  18-03-2017)
Dries Mostert (2:57.06  03-06-2017)
Phi Pham (3:31.71  23-04-2016)
Rik Schipper (2:35.52  03-06-2017)
4. 200m wisselslag jongens junioren 1 - jeugd 2
5. 50m vrije slag meisjes junioren 1 - jeugd 2
Hanna van de Berg (32.79  30-09-2017)
Saviëlle Hendriks (34.06  30-12-2016)
Iris Onnink (34.01  04-02-2017)
Laura Schipper (32.50  01-07-2017)
Coco Schut (35.44  23-09-2017)
Amber Verhoef (39.06  13-05-2017)
6. 50m vlinderslag jongens junioren 1 - jeugd 2
Sven Hansma (36.29  03-06-2017)
Thijs Meerveld (31.58  01-07-2017)
Job van den Oever (43.77  01-07-2017)
7. 100m rugslag meisjes junioren 1 - jeugd 2
Ilse Kooij (1:25.57  16-09-2017)
Hanna Minderaa (1:37.18  14-10-2017)
Emma van Rijswijk (1:22.90  23-09-2017)
8. 100m schoolslag jongens junioren 1 - jeugd 2
Ronis van Everdingen (1:27.07  11-03-2017)
Vincent de Koning (1:28.07  28-12-2016)
Mathijs Kooij (1:51.21  08-04-2017)
Dries Mostert (1:33.61  01-04-2017)
Tu Pham (1:21.40  18-06-2017)
Phi Pham (1:42.29  01-04-2017)
9. 50m schoolslag meisjes junioren 1 - jeugd 2
Hanna van de Berg (47.20  01-07-2017)
Myrthe van der Knijff (43.34  29-01-2017)
Coco Schut (43.12  23-09-2017)
Amber Verhoef (52.45  14-10-2017)
10. 50m rugslag jongens junioren 1 - jeugd 2
Sven Hansma (38.48  01-07-2017)
Thijs Meerveld (31.88  01-07-2017)
11. 100m vlinderslag meisjes junioren 1 - jeugd 2
Saviëlle Hendriks (1:36.98  25-10-2017)
Ilse Kooij (1:25.00  18-06-2017)
Hanna Minderaa (1:42.14  10-12-2016)
Iris Onnink (1:38.21  10-12-2016)
Emma van Rijswijk (1:30.95  03-06-2017)
12. 100m vrije slag jongens junioren 1 - jeugd 2
Ronis van Everdingen (1:03.21  16-09-2017)
Vincent de Koning (1:07.84  16-04-2016)
Mathijs Kooij (1:24.51  16-09-2017)
Dries Mostert (1:08.44  14-10-2017)
Job van den Oever (1:18.00  30-09-2017)
Phi Pham (1:23.70  30-09-2017)
Rik Schipper (58.88  03-06-2017)
Ploegleiding: Stefanie, Thijs
Afmelden: bij Cobi van Holland, tel 635888
Bij te laat afmelden of niet verschijnen, wordt een boete van €5,- opgelegd.
Verzoek te jureren Verzoek te rijden
hr. Jonkman
hr. van Rijswijk
hr. Schut
Thijs Meerveld
fam. van den Oever
fam. Onnink
hr. Oosterhuis
fam. Pham

Komende wedstrijden:

Recente nieuwsbrieven:

Nieuwsbrief ontvangen?