DVS logo Omtrek vrijgemaakt

Naam Swimkick 3
Bad Doelum
Plaats Renkum
Datum 04-02-2018

Opstelling

Datum
04-02-2018
04-02-2018 Inzwemmen
14:15
14:15
Aanvangstijd
15:00
15:00 Verzamelen
Verzamelen in het bad om 14:00. Warming-up is om 14:15.
Verzamelen in het bad om 14:00. Warming-up is om 14:15.

1. 25m schoolslag gemengd minioren 1 - 3
Sofie van de Bospoort (36.67  16-12-2017)
Haylie van Steenbergen (37.46  16-12-2017)
2. 25m schoolslag gemengd minioren 4 - 6
3. 50m schoolslag gemengd minioren 1 - 3
Kyara van Eck (NT)
Timo Minderaa (1:19.35  23-12-2017)
Luuk Oskam (1:03.15  25-11-2017)
Meike Ritman (1:00.29  23-12-2017)
4. 50m schoolslag gemengd minioren 4 - 6
Brian Blankespoor (1:01.67  25-11-2017)
Marley van Eck (53.02  25-11-2017)
Jelena Egbertsen (57.53  01-10-2016)
Rens Hoefakker (1:07.98  05-11-2017)
Jasper Houkes (1:02.24  07-05-2017)
Suzanne Kooij (1:00.46  23-12-2017)
Mirthe Salemink (NT)
Celeste Verhoef (58.86  30-09-2017)
Benthe Vosmer (1:01.51  23-12-2017)
5. 25m rugslag gemengd minioren 1 - 3
Sofie van de Bospoort (35.06  16-12-2017)
Haylie van Steenbergen (38.68  16-12-2017)
6. 25m rugslag gemengd minioren 4 - 6
7. 50m rugslag gemengd minioren 1 - 3
Kyara van Eck (NT)
Timo Minderaa (NT)
Luuk Oskam (55.57  23-12-2017)
Meike Ritman (54.08  05-11-2017)
8. 50m rugslag gemengd minioren 4 - 6
Brian Blankespoor (59.79  25-11-2017)
Rens Hoefakker (56.15  05-11-2017)
Mirthe Salemink (NT)
Benthe Vosmer (NT)
9. 100m rugslag gemengd minioren 4 - 6
Marley van Eck (1:56.89  11-11-2017)
Jelena Egbertsen (1:54.44  20-05-2017)
Jasper Houkes (2:07.46  17-06-2017)
Suzanne Kooij (1:50.34  20-05-2017)
Celeste Verhoef (1:58.06  20-05-2017)
10. 5x 25m vrije slag gemengd minioren 1 - 6
100. 100m techniekwedstrijd rugcrawl gemengd minioren 1 - 6
Brian Blankespoor (NT)
Sofie van de Bospoort (NT)
Marley van Eck (NT)
Kyara van Eck (NT)
Jelena Egbertsen (NT)
Rens Hoefakker (NT)
Jasper Houkes (NT)
Suzanne Kooij (NT)
Timo Minderaa (NT)
Luuk Oskam (NT)
Meike Ritman (NT)
Mirthe Salemink (NT)
Haylie van Steenbergen (NT)
Celeste Verhoef (NT)
Benthe Vosmer (NT)
Ploegleiding: Jannie en Sil
Afmelden: bij Onno Minderaa (0314-631442), uiterlijk maandag 29 januari 20:00 uur.
Bij te laat afmelden of niet verschijnen, wordt een boete van €5,- opgelegd.
Verzoek te jureren Verzoek te rijden
mw. D. Druijff
mw. V. Stolk
mw. S. Sijtsema
Eigen vervoer

Komende wedstrijden:

Recente nieuwsbrieven:

Nieuwsbrief ontvangen?