DVS logo Omtrek vrijgemaakt

Gelderse Kampioenschappen lange baan

Naam Gelderse Kampioenschappen lange baan
Bad Sportfondsenbad Nijmegen West
Plaats Nijmegen
Datum 26-05-2018 - 03-06-2018

Opstelling Gelderse Kampioenschappen lange baan sessie 1

Datum
26-05-2018
26-05-2018 Inzwemmen
Aanvangstijd
13:45
13:45 Verzamelen
Bouwstede om 12:00 uur
Bouwstede om 12:00 uur

1. 4x 100m vrije slag jongens junioren 1 -
2. 4x 100m wisselslag meisjes junioren 1 -
3. 200m vrije slag jongens junioren 1
4. 200m vrije slag jongens junioren 2
Dries Mostert (2:29.90  31-03-2018)
5. 200m vrije slag jongens junioren 3
Ronis van Everdingen (2:18.30  31-03-2018)
6. 200m vrije slag jongens junioren 4
7. 200m vrije slag jongens jeugd 1 - 2
Rik Schipper (2:13.57  13-01-2018)
8. 100m vlinderslag meisjes junioren 1
9. 100m vlinderslag meisjes junioren 2
10. 100m vlinderslag meisjes junioren 3
11. 100m vlinderslag meisjes jeugd 1 - 2
12. 100m rugslag jongens junioren 1
13. 100m rugslag jongens junioren 2
14. 100m rugslag jongens junioren 3
Ronis van Everdingen (1:18.30  27-05-2017)
15. 100m rugslag jongens junioren 4
16. 100m rugslag jongens jeugd 1 - 2
17. 400m vrije slag meisjes junioren 1 - jeugd 2
Lelie van Everdingen (5:15.09  08-04-2018)
Ilse Kooij (5:12.13  11-11-2017)
Coco Schut (5:38.45  24-02-2018)
18. 200m schoolslag jongens junioren 1
19. 200m schoolslag jongens junioren 2
Dries Mostert (2:58.23  20-01-2018)
20. 200m schoolslag jongens junioren 3
Ronis van Everdingen (2:54.76  17-02-2018)
21. 200m schoolslag jongens junioren 4
Tu Pham (2:57.74  24-03-2018)
22. 200m schoolslag jongens jeugd 1 - 2
23. 4x 100m wisselslag gemengd junioren 1 - 4
24. 50m rugslag meisjes junioren 1
25. 50m rugslag meisjes junioren 2
26. 50m rugslag meisjes junioren 3
27. 50m rugslag meisjes jeugd 1
28. 50m rugslag meisjes jeugd 2
29. 50m rugslag meisjes senioren 1 -
30. 50m vlinderslag jongens junioren 1
Mathijs Kooij (38.37  24-03-2018)
31. 50m vlinderslag jongens junioren 2
Dries Mostert (34.72  13-01-2018)
32. 50m vlinderslag jongens junioren 3
Ronis van Everdingen (33.20  24-02-2018)
Sven Hansma (33.48  24-03-2018)
33. 50m vlinderslag jongens junioren 4
34. 50m vlinderslag jongens jeugd 1
35. 50m vlinderslag jongens jeugd 2
36. 50m vlinderslag jongens senioren 1 -
Rik Schipper (30.24  31-03-2018)
Ploegleiding: Stefanie, Thijs
Afmelden: bij Cobi van Holland, tel. 635888. Uiterlijk zondag 13 mei
Bij te laat afmelden of niet verschijnen, wordt een boete van €5,- opgelegd.
Verzoek te jureren Verzoek te rijden
26 mei: hr. of mw. Schipper
27 mei: mw. Minderaa
2 juni: hr. Schut
3 juni: mw. Sijtsema
??

Opstelling Gelderse Kampioenschappen lange baan sessie 2

Datum
27-05-2018
27-05-2018 Inzwemmen
Aanvangstijd
Verzamelen

37. 4x 100m wisselslag gemengd junioren 1 -
38. 100m vrije slag jongens junioren 1
39. 100m vrije slag jongens junioren 2
Dries Mostert (1:08.23  24-02-2018)
40. 100m vrije slag jongens junioren 3
Ronis van Everdingen (1:03.36  31-03-2018)
Sven Hansma (1:05.62  17-02-2018)
41. 100m vrije slag jongens junioren 4
42. 100m vrije slag jongens jeugd 1 - 2
Rik Schipper (1:01.28  08-04-2018)
43. 200m wisselslag meisjes junioren 1
44. 200m wisselslag meisjes junioren 2
Coco Schut (2:58.16  08-04-2018)
45. 200m wisselslag meisjes junioren 3
Ilse Kooij (3:01.54  24-03-2018)
46. 200m wisselslag meisjes jeugd 1 - 2
Iris Onnink (3:12.04  17-06-2017)
47. 200m vlinderslag jongens junioren 1
48. 200m vlinderslag jongens junioren 2
49. 200m vlinderslag jongens junioren 3
50. 200m vlinderslag jongens junioren 4
51. 200m vlinderslag jongens jeugd 1 - 2
52. 200m rugslag meisjes junioren 1
53. 200m rugslag meisjes junioren 2
54. 200m rugslag meisjes junioren 3
55. 200m rugslag meisjes jeugd 1 - 2
56. 100m schoolslag jongens junioren 1
57. 100m schoolslag jongens junioren 2
Dries Mostert (1:27.95  24-03-2018)
58. 100m schoolslag jongens junioren 3
Ronis van Everdingen (1:22.01  09-12-2017)
59. 100m schoolslag jongens junioren 4
Tu Pham (1:18.08  24-03-2018)
60. 100m schoolslag jongens jeugd 1 - 2
61. 4x 100m wisselslag meisjes junioren 1 - 3
Team 1
1. Myrthe van der Knijff
2. Coco Schut
3. Hanna Minderaa
4. Ilse Kooij
62. 4x 100m vrije slag jongens junioren 1 - 4
63. 50m schoolslag meisjes junioren 1
64. 50m schoolslag meisjes junioren 2
Coco Schut (40.20  23-12-2017)
65. 50m schoolslag meisjes junioren 3
66. 50m schoolslag meisjes jeugd 1
Iris Onnink (46.39  17-06-2017)
67. 50m schoolslag meisjes jeugd 2
68. 50m schoolslag meisjes senioren 1 -
69. 50m vrije slag jongens junioren 1
Mathijs Kooij (34.22  08-04-2018)
70. 50m vrije slag jongens junioren 2
Dries Mostert (30.71  24-02-2018)
71. 50m vrije slag jongens junioren 3
Ronis van Everdingen (28.89  24-02-2018)
Sven Hansma (30.20  24-03-2018)
72. 50m vrije slag jongens junioren 4
73. 50m vrije slag jongens jeugd 1
74. 50m vrije slag jongens jeugd 2
75. 50m vrije slag jongens senioren 1 -
Rik Schipper (27.85  08-04-2018)
Ploegleiding:
Afmelden:
Bij te laat afmelden of niet verschijnen, wordt een boete van €5,- opgelegd.
Verzoek te jureren Verzoek te rijden

Opstelling Gelderse Kampioenschappen lange baan sessie 3

Datum
02-06-2018
02-06-2018 Inzwemmen
Aanvangstijd
Verzamelen

76. 4x 100m vrije slag meisjes junioren 1 -
77. 4x 100m wisselslag jongens junioren 1 -
78. 200m vrije slag meisjes junioren 1
79. 200m vrije slag meisjes junioren 2
Coco Schut (2:36.41  19-11-2017)
80. 200m vrije slag meisjes junioren 3
Ilse Kooij (2:33.21  21-05-2017)
81. 200m vrije slag meisjes jeugd 1 - 2
Iris Onnink (2:51.20  18-06-2017)
82. 100m vlinderslag jongens junioren 1
83. 100m vlinderslag jongens junioren 2
Dries Mostert (1:19.30  28-12-2017)
84. 100m vlinderslag jongens junioren 3
Ronis van Everdingen (1:14.02  24-03-2018)
85. 100m vlinderslag jongens junioren 4
86. 100m vlinderslag jongens jeugd 1 - 2
87. 100m rugslag meisjes junioren 1
88. 100m rugslag meisjes junioren 2
89. 100m rugslag meisjes junioren 3
90. 100m rugslag meisjes jeugd 1 - 2
Iris Onnink (1:30.48  08-04-2018)
91. 400m vrije slag jongens junioren 1 - jeugd 2
Ronis van Everdingen (4:53.18  08-04-2018)
Dries Mostert (5:17.49  24-02-2018)
92. 200m schoolslag meisjes junioren 1
93. 200m schoolslag meisjes junioren 2
Coco Schut (3:15.43  31-03-2018)
94. 200m schoolslag meisjes junioren 3
95. 200m schoolslag meisjes jeugd 1 - 2
96. 4x 100m vrije slag gemengd junioren 1 - 4
97. 50m rugslag jongens junioren 1
98. 50m rugslag jongens junioren 2
99. 50m rugslag jongens junioren 3
Ronis van Everdingen (34.47  08-04-2018)
100. 50m rugslag jongens junioren 4
101. 50m rugslag jongens jeugd 1
102. 50m rugslag jongens jeugd 2
103. 50m rugslag jongens senioren 1 -
104. 50m vlinderslag meisjes junioren 1
105. 50m vlinderslag meisjes junioren 2
Hanna Minderaa (37.63  24-03-2018)
106. 50m vlinderslag meisjes junioren 3
Ilse Kooij (36.07  24-03-2018)
107. 50m vlinderslag meisjes jeugd 1
Iris Onnink (38.72  24-03-2018)
108. 50m vlinderslag meisjes jeugd 2
109. 50m vlinderslag meisjes senioren 1 -
Ploegleiding:
Afmelden:
Bij te laat afmelden of niet verschijnen, wordt een boete van €5,- opgelegd.
Verzoek te jureren Verzoek te rijden

Opstelling Gelderse Kampioenschappen lange baan sessie 4

Datum
03-06-2018
03-06-2018 Inzwemmen
Aanvangstijd
Verzamelen

110. 4x 100m vrije slag gemengd junioren 1 -
111. 100m vrije slag meisjes junioren 1
112. 100m vrije slag meisjes junioren 2
Hanna Minderaa (1:14.56  20-01-2018)
Coco Schut (1:14.75  31-03-2018)
113. 100m vrije slag meisjes junioren 3
Ilse Kooij (1:09.81  28-05-2017)
114. 100m vrije slag meisjes jeugd 1 - 2
Iris Onnink (1:17.83  24-02-2018)
115. 200m wisselslag jongens junioren 1
Mathijs Kooij (3:13.43  24-03-2018)
116. 200m wisselslag jongens junioren 2
Dries Mostert (2:46.20  07-04-2018)
117. 200m wisselslag jongens junioren 3
Ronis van Everdingen (2:37.95  24-03-2018)
118. 200m wisselslag jongens junioren 4
119. 200m wisselslag jongens jeugd 1 - 2
120. 200m vlinderslag meisjes junioren 1
121. 200m vlinderslag meisjes junioren 2
Hanna Minderaa (3:12.95  31-03-2018)
122. 200m vlinderslag meisjes junioren 3
123. 200m vlinderslag meisjes jeugd 1 - 2
124. 200m rugslag jongens junioren 1
125. 200m rugslag jongens junioren 2
126. 200m rugslag jongens junioren 3
Ronis van Everdingen (2:51.41  21-05-2017)
127. 200m rugslag jongens junioren 4
128. 200m rugslag jongens jeugd 1 - 2
129. 100m schoolslag meisjes junioren 1
130. 100m schoolslag meisjes junioren 2
Coco Schut (1:31.65  31-03-2018)
131. 100m schoolslag meisjes junioren 3
132. 100m schoolslag meisjes jeugd 1 - 2
Iris Onnink (1:38.13  24-02-2018)
133. 4x 100m wisselslag jongens junioren 1 - 4
134. 4x 100m vrije slag meisjes junioren 1 - 3
Team 1
1. Myrthe van der Knijff
2. Coco Schut
3. Hanna Minderaa
4. Ilse Kooij
135. 50m schoolslag jongens junioren 1
136. 50m schoolslag jongens junioren 2
Dries Mostert (39.72  20-01-2018)
137. 50m schoolslag jongens junioren 3
Ronis van Everdingen (39.20  08-04-2018)
138. 50m schoolslag jongens junioren 4
Tu Pham (35.97  24-03-2018)
139. 50m schoolslag jongens jeugd 1
140. 50m schoolslag jongens jeugd 2
141. 50m schoolslag jongens senioren 1 -
142. 50m vrije slag meisjes junioren 1
143. 50m vrije slag meisjes junioren 2
Hanna Minderaa (33.53  08-04-2018)
Coco Schut (33.62  08-04-2018)
144. 50m vrije slag meisjes junioren 3
Myrthe van der Knijff (32.91  24-02-2018)
Ilse Kooij (31.58  27-05-2017)
145. 50m vrije slag meisjes jeugd 1
Iris Onnink (34.28  08-04-2018)
146. 50m vrije slag meisjes jeugd 2
147. 50m vrije slag meisjes senioren 1 -
Ploegleiding:
Afmelden:
Bij te laat afmelden of niet verschijnen, wordt een boete van €5,- opgelegd.
Verzoek te jureren Verzoek te rijden

Komende wedstrijden:

Recente nieuwsbrieven:

Nieuwsbrief ontvangen?