DVS logo Omtrek vrijgemaakt

Jeugdwedstrijd deel 3

Naam Jeugdwedstrijd deel 3
Bad De Bongerd
Plaats Wageningen
Datum 24-03-2018

Opstelling

Datum
24-03-2018
24-03-2018 Inzwemmen
Aanvangstijd
17:00
17:00 Verzamelen
Verzamelen in de hal van het bad om 16:15
Verzamelen in de hal van het bad om 16:15

1. 25m vrije slag gemengd minioren 1 - 2
Sofie van de Bospoort (31.80  18-02-2018)
Nathan Dadema (30.26  18-02-2018)
Kyara van Eck (30.72  07-01-2018)
Timo Minderaa (28.41  18-02-2018)
Henk Mostert (29.21  16-12-2017)
Haylie van Steenbergen (32.64  18-02-2018)
2. 100m vrije slag gemengd minioren 3 - 4
Levi Simonse (1:39.31  10-02-2018)
3. 50m vrije slag gemengd minioren 2 - 4
Suzanne Bergsma (58.51  10-02-2018)
Brian Blankespoor (53.35  18-02-2018)
Rens Hoefakker (53.31  07-01-2018)
Cailin Maliepaard (55.81  10-02-2018)
Aalt Mostert (1:00.53  23-12-2017)
Luuk Oskam (44.99  18-02-2018)
Meike Ritman (51.67  10-02-2018)
Benthe Vosmer (51.38  23-12-2017)
4. 100m vlinderslag gemengd minioren 5 - 6
Rutger van der Knijff (1:36.99  09-12-2017)
5. 50m vlinderslag gemengd minioren 5 - 6
Sifra Dadema (NT)
Marley van Eck (NT)
Jelena Egbertsen (48.86  17-06-2017)
Jasper Houkes (NT)
Suzanne Kooij (57.60  10-02-2018)
Niels de Rijke (NT)
Mirthe Salemink (NT)
Celeste Verhoef (52.76  18-02-2018)
Eva Zeeuw (58.24  10-02-2018)
6. 25m schoolslag gemengd minioren 1 - 2
Sofie van de Bospoort (32.32  18-02-2018)
Nathan Dadema (37.22  18-02-2018)
Kyara van Eck (31.03  18-02-2018)
Timo Minderaa (35.53  18-02-2018)
Henk Mostert (30.08  16-12-2017)
Haylie van Steenbergen (31.17  18-02-2018)
7. 50m vlinderslag gemengd minioren 3 - 4
Levi Simonse (NT)
8. 50m rugslag gemengd minioren 2 - 4
Suzanne Bergsma (58.22  23-12-2017)
Brian Blankespoor (56.11  07-01-2018)
Rens Hoefakker (56.00  07-01-2018)
Cailin Maliepaard (1:04.83  23-12-2017)
Aalt Mostert (1:01.16  23-12-2017)
Luuk Oskam (52.86  04-02-2018)
Meike Ritman (54.08  05-11-2017)
Benthe Vosmer (52.68  04-02-2018)
9. 200m schoolslag gemengd minioren 5 - 6
Rutger van der Knijff (4:29.29  19-02-2017)
10. 100m schoolslag gemengd minioren 5 - 6
Sifra Dadema (NT)
Marley van Eck (2:01.23  05-11-2017)
Jelena Egbertsen (2:07.98  20-05-2017)
Jasper Houkes (2:18.71  08-04-2017)
Suzanne Kooij (2:13.52  30-09-2017)
Niels de Rijke (1:56.66  20-05-2017)
Mirthe Salemink (NT)
Celeste Verhoef (2:09.47  30-09-2017)
Eva Zeeuw (2:07.87  20-05-2017)
11. 25m rugslag gemengd minioren 1 - 2
Sofie van de Bospoort (32.79  04-02-2018)
Nathan Dadema (32.74  04-02-2018)
Kyara van Eck (31.55  05-11-2017)
Timo Minderaa (30.27  18-02-2018)
Henk Mostert (35.28  16-12-2017)
Haylie van Steenbergen (32.68  04-02-2018)
12. 4x 50m vrije slag gemengd minioren 3 - 4
Team 1
1. Levi Simonse
2. Benthe Vosmer
3. Cailin Maliepaard
4. Brian Blankespoor
Team 2
1. Suzanne Bergsma
2. Meike Ritman
3. Luuk Oskam
4. Rens Hoefakker
Ploegleiding: Jannie, Sil, Jaap
Afmelden: bij Onno Minderaa (0314-631442) uiterlijk maandag 19 maart, 20:00 uur.
Bij te laat afmelden of niet verschijnen, wordt een boete van €5,- opgelegd.
Verzoek te jureren Verzoek te rijden
mw. D. Druijff
dhr. K. Hoefakker
mw. E. Wittens
Eigen vervoer

Komende wedstrijden:

Recente nieuwsbrieven:

Nieuwsbrief ontvangen?