DVS logo Omtrek vrijgemaakt

Jeugdwedstrijd deel 4

Naam Jeugdwedstrijd deel 4
Bad De Bongerd
Plaats Wageningen
Datum 12-05-2018

Opstelling

Datum
12-05-2018
12-05-2018 Inzwemmen
Aanvangstijd
17:00
17:00 Verzamelen
Verzamelen in de hal van het bad om 16:15.
Verzamelen in de hal van het bad om 16:15.

1. 25m rugslag gemengd minioren 1 - 2
Sofie van de Bospoort (32.75  14-04-2018)
Nathan Dadema (32.74  04-02-2018)
Kyara van Eck (30.92  14-04-2018)
Timo Minderaa (29.14  14-04-2018)
Henk Mostert (30.14  14-04-2018)
Haylie van Steenbergen (31.48  24-03-2018)
2. 100m rugslag gemengd minioren 3 - 4
Luuk Oskam (NT)
Meike Ritman (NT)
Levi Simonse (NT)
Benthe Vosmer (NT)
3. 50m rugslag gemengd minioren 2 - 4
Suzanne Bergsma (57.58  24-03-2018)
Brian Blankespoor (55.14  24-03-2018)
Rens Hoefakker (56.00  07-01-2018)
Cailin Maliepaard (1:04.83  23-12-2017)
Aalt Mostert (58.57  24-03-2018)
4. 100m schoolslag gemengd minioren 5 - 6
Sifra Dadema (2:12.96  24-03-2018)
Marley van Eck (1:56.28  24-03-2018)
Jelena Egbertsen (2:05.11  24-03-2018)
Jasper Houkes (2:05.77  24-03-2018)
Rutger van der Knijff (1:50.25  30-09-2017)
Suzanne Kooij (2:13.52  30-09-2017)
Niels de Rijke (1:53.20  24-03-2018)
Mirthe Salemink (2:06.19  24-03-2018)
Celeste Verhoef (2:01.24  24-03-2018)
Eva Zeeuw (2:00.11  24-03-2018)
5. 50m schoolslag gemengd minioren 5 - 6
6. 25m schoolslag gemengd minioren 1 - 2
Sofie van de Bospoort (32.32  18-02-2018)
Nathan Dadema (32.81  18-03-2018)
Kyara van Eck (29.35  24-03-2018)
Timo Minderaa (32.71  14-04-2018)
Henk Mostert (29.48  14-04-2018)
Haylie van Steenbergen (28.38  24-03-2018)
7. 100m schoolslag gemengd minioren 3 - 4
Suzanne Bergsma (NT)
Brian Blankespoor (2:18.98  11-11-2017)
Rens Hoefakker (NT)
Cailin Maliepaard (NT)
Aalt Mostert (NT)
Luuk Oskam (NT)
Meike Ritman (2:13.44  11-11-2017)
Levi Simonse (2:02.03  11-11-2017)
Benthe Vosmer (NT)
8. 50m schoolslag gemengd minioren 2 - 4
9. 200m vrije slag gemengd minioren 5 - 6
Marley van Eck (NT)
Jelena Egbertsen (NT)
Rutger van der Knijff (2:49.26  21-04-2018)
Suzanne Kooij (3:35.98  11-11-2017)
Niels de Rijke (NT)
Celeste Verhoef (NT)
Eva Zeeuw (3:45.61  11-11-2017)
10. 100m vrije slag gemengd minioren 5 - 6
Sifra Dadema (NT)
Jasper Houkes (1:49.50  18-02-2018)
Mirthe Salemink (NT)
11. 25m vrije slag gemengd minioren 1 - 2
Sofie van de Bospoort (29.90  24-03-2018)
Nathan Dadema (27.20  24-03-2018)
Kyara van Eck (28.04  24-03-2018)
Timo Minderaa (25.77  24-03-2018)
Henk Mostert (28.57  24-03-2018)
Haylie van Steenbergen (25.78  14-04-2018)
12. 4x 50m vrije slag gemengd minioren 5 - 6
Team 1
1. Celeste Verhoef
2. Marley van Eck
3. Jelena Egbertsen
4. Rutger van der Knijff
Team 2
1. Suzanne Kooij
2. Jasper Houkes
3. Eva Zeeuw
4. Niels de Rijke
Ploegleiding: Jannie, Jaap en Sil
Afmelden: Bij Onno Minderaa (senominderaa@hotmail.com ivm vakantie) uiterlijk maandag 7 mei 20.00 uur.
Bij te laat afmelden of niet verschijnen, wordt een boete van €5,- opgelegd.
Verzoek te jureren Verzoek te rijden
mw. H.Kiezebrink
mw. E. Willemsen
mw. V. Stolk
Eigen vervoer