DVS logo Omtrek vrijgemaakt

Heuvelrug deel 3

Naam Heuvelrug deel 3
Bad Zwembad Fletiomare
Plaats De Meern
Datum 02-12-2017

Opstelling

Datum
02-12-2017
02-12-2017 Inzwemmen
13:30
13:30
Aanvangstijd
14:00
14:00 Verzamelen

1. 200m vrije slag meisjes junioren 1 - 2
Hanna Minderaa (3:20.40  06-05-2017)
Coco Schut (2:39.15  08-01-2017)
Amber Verhoef (3:21.39  06-05-2017)
2. 100m schoolslag jongens junioren 1 - 2
Mathijs Kooij (1:51.21  08-04-2017)
Dries Mostert (1:33.61  01-04-2017)
Job van den Oever (1:58.45  01-04-2017)
Phi Pham (1:42.29  01-04-2017)
Tycho Rasing (1:59.81  01-04-2017)
3. 50m vrije slag meisjes junioren 3 - jeugd 1
Myrthe van der Knijff (32.15  30-09-2017)
Ilse Kooij (31.27  08-04-2017)
Iris Onnink (33.94  04-11-2017)
4. 100m rugslag jongens junioren 3 - 4
Ronis van Everdingen (1:14.79  17-06-2017)
Sven Hansma (1:23.15  16-09-2017)
Tu Pham (1:25.42  26-03-2017)
Mike Schouten (1:37.06  04-02-2017)
5. 200m schoolslag meisjes jeugd 2
Jaimy ten Ham (3:33.76  30-09-2017)
6. 100m vrije slag jongens jeugd 1
Vincent de Koning (1:07.86  29-12-2016)
Thijs Meerveld (1:00.41  18-06-2017)
Niels Oosterhuis (1:08.13  11-02-2017)
Rik Schipper (58.88  03-06-2017)
Taddy Stolte (1:05.58  10-12-2016)
7. 50m schoolslag meisjes junioren 1 - 2
Hanna Minderaa (48.97  16-09-2017)
Coco Schut (40.76  28-10-2017)
Amber Verhoef (52.76  16-09-2017)
8. 100m wisselslag jongens junioren 1 - 2
Mathijs Kooij (1:31.66  13-05-2017)
Dries Mostert (1:20.57  30-09-2017)
Job van den Oever (1:35.89  30-09-2017)
Phi Pham (1:32.45  30-09-2017)
Tycho Rasing (1:40.23  06-05-2017)
9. 200m rugslag meisjes junioren 3 - jeugd 1
Myrthe van der Knijff (3:10.96  18-03-2017)
Ilse Kooij (2:59.16  18-03-2017)
Iris Onnink (3:21.25  18-03-2017)
10. 50m vlinderslag jongens junioren 3 - 4
Ronis van Everdingen (34.24  13-05-2017)
Sven Hansma (36.29  03-06-2017)
Tu Pham (41.45  01-07-2017)
Mike Schouten (44.08  18-03-2017)
11. 50m rugslag meisjes jeugd 2 - senioren 1
Jaimy ten Ham (46.23  13-05-2017)
Emma van Rijswijk (39.74  01-07-2017)
12. 200m schoolslag jongens jeugd 1
Vincent de Koning (3:10.69  11-02-2017)
Thijs Meerveld (3:06.34  11-02-2017)
Niels Oosterhuis (3:09.88  10-12-2016)
Rik Schipper (3:09.30  10-12-2016)
Taddy Stolte (3:18.37  01-10-2016)
13. 100m vlinderslag meisjes junioren 1 - 2
Hanna Minderaa (1:42.14  10-12-2016)
Coco Schut (1:39.16  11-12-2016)
Amber Verhoef (NT)
14. 400m vrije slag jongens junioren 1 - 2
Mathijs Kooij (8:06.87  18-09-2016)
Dries Mostert (NT)
Job van den Oever (6:30.79  18-09-2016)
Phi Pham (NT)
Tycho Rasing (NT)
15. 200m vlinderslag meisjes junioren 3 - jeugd 1
Ilse Kooij (3:18.01  26-11-2016)
16. 200m wisselslag jongens junioren 3 - 4
Ronis van Everdingen (2:35.61  28-10-2017)
Sven Hansma (2:53.04  03-06-2017)
Tu Pham (3:08.42  26-03-2017)
Mike Schouten (NT)
17. 100m vrije slag meisjes jeugd 2 - senioren 1
Jaimy ten Ham (1:28.14  04-02-2017)
Emma van Rijswijk (1:15.45  09-10-2016)
18. 50m rugslag jongens jeugd 1
Vincent de Koning (38.77  26-03-2017)
Thijs Meerveld (31.88  01-07-2017)
Niels Oosterhuis (36.98  20-11-2016)
Rik Schipper (33.21  26-03-2017)
Taddy Stolte (35.95  01-07-2017)
19. 4x 50m vlinderslag gemengd junioren 1 -
Team 1
1. Thijs Meerveld
2. Myrthe van der Knijff
3. Ilse Kooij
4. Rik Schipper
Team 2
1. Ronis van Everdingen
2. Emma van Rijswijk
3. Iris Onnink
4. Taddy Stolte
Ploegleiding:
Afmelden:
Bij te laat afmelden of niet verschijnen, wordt een boete van €5,- opgelegd.
Verzoek te jureren Verzoek te rijden

Recente nieuwsbrieven:

Nieuwsbrief ontvangen?