DVS logo Omtrek vrijgemaakt

NZC deel 2 2017-2018

Naam NZC deel 2 2017-2018
Bad Golfbad Oss
Plaats Oss
Datum 13-01-2018

Opstelling

Datum
13-01-2018
13-01-2018 Inzwemmen
11:00
11:00
Aanvangstijd
11:30
11:30 Verzamelen
Bij Bouwstede uiterlijk om 10.00 uur
Bij Bouwstede uiterlijk om 10.00 uur

LET OP: aangepaste vertrektijd (eerder ivm vervroegen wedstrijd)
1. 4x 100m vrije slag jongens minioren 6 -
Team 1
1. Thijs Meerveld
2. Ronis van Everdingen
3. Taddy Stolte
4. Rik Schipper
2. 4x 50m vrije slag jongens minioren 6 -
3. 4x 50m wisselslag meisjes junioren 1 - senioren 2
Team 1
1. Hanna van de Berg
2. Lelie van Everdingen
3. Emma van Rijswijk
4. Laura Schipper
4. 50m schoolslag meisjes junioren 1 -
Iris Onnink (44.54  16-12-2017)
5. 50m schoolslag jongens minioren 6 -
6. 25m vrije slag gemengd minioren 2 - 4
7. 100m wisselslag jongens minioren 4 - 6
Rutger van der Knijff (1:38.58  16-12-2017)
Niels de Rijke (1:55.89  16-12-2017)
8. 100m wisselslag meisjes minioren 4 - junioren 1
9. 100m schoolslag jongens minioren 6 - junioren 2
Mathijs Kooij (1:47.73  16-12-2017)
Dries Mostert (1:26.09  16-12-2017)
Job van den Oever (1:51.04  16-12-2017)
Phi Pham (1:41.47  16-12-2017)
10. 50m schoolslag jongens minioren 6 - junioren 2
11. 100m schoolslag meisjes junioren 1 - 3
Myrthe van der Knijff (1:33.15  16-12-2017)
Hanna Minderaa (1:47.18  16-12-2017)
Coco Schut (1:30.70  16-12-2017)
Amber Verhoef (1:49.52  16-12-2017)
12. 50m schoolslag meisjes junioren 1 - 3
13. 100m vlinderslag jongens minioren 6 - junioren 4
Ronis van Everdingen (1:15.08  16-12-2017)
Sven Hansma (1:28.47  16-12-2017)
14. 50m vlinderslag jongens minioren 6 - junioren 4
15. 100m vlinderslag meisjes junioren 1 - jeugd 2
Ilse Kooij (1:25.00  16-12-2017)
16. 50m vlinderslag meisjes junioren 1 - jeugd 2
17. 100m schoolslag jongens minioren 6 - jeugd 2
Niels Oosterhuis (1:30.83  16-12-2017)
Tu Pham (1:20.24  16-12-2017)
Taddy Stolte (1:30.36  16-12-2017)
18. 50m schoolslag jongens minioren 6 - jeugd 2
19. 100m schoolslag meisjes junioren 1 - senioren 2
Jaimy ten Ham (1:43.08  16-12-2017)
Iris Onnink (1:36.96  16-12-2017)
Laura Schipper (1:38.84  16-12-2017)
20. 50m schoolslag meisjes junioren 1 - senioren 2
21. 200m vrije slag jongens minioren 6 -
Thijs Meerveld (2:17.50  16-12-2017)
Rik Schipper (2:14.72  16-12-2017)
22. 100m vrije slag jongens minioren 6 -
23. 200m vrije slag meisjes junioren 1 -
Hanna van de Berg (2:38.02  16-12-2017)
Lelie van Everdingen (2:25.73  16-12-2017)
SaviĆ«lle Hendriks (2:37.36  16-12-2017)
Emma van Rijswijk (2:43.53  16-12-2017)
24. 100m vrije slag meisjes junioren 1 -
25. 50m schoolslag gemengd minioren 2 - 4
26. 50m vrije slag jongens minioren 4 - 6
Rutger van der Knijff (36.75  16-12-2017)
Niels de Rijke (40.67  16-12-2017)
27. 25m vrije slag jongens minioren 4 - 6
28. 50m vrije slag meisjes minioren 4 - junioren 1
29. 25m vrije slag meisjes minioren 4 - junioren 1
30. 100m rugslag jongens minioren 6 - junioren 2
Mathijs Kooij (1:31.28  16-12-2017)
Dries Mostert (1:27.35  16-12-2017)
Job van den Oever (1:31.46  16-12-2017)
Phi Pham (1:37.91  16-12-2017)
31. 100m rugslag meisjes junioren 1 - 3
Myrthe van der Knijff (1:31.52  16-12-2017)
Hanna Minderaa (1:34.82  16-12-2017)
Coco Schut (1:28.56  16-12-2017)
Amber Verhoef (1:39.89  16-12-2017)
32. 100m vrije slag jongens minioren 6 - junioren 4
Ronis van Everdingen (1:01.84  16-12-2017)
Sven Hansma (1:10.31  16-12-2017)
33. 50m vrije slag jongens minioren 6 - junioren 4
34. 100m vrije slag meisjes junioren 1 - jeugd 2
Hanna van de Berg (1:11.68  16-12-2017)
Ilse Kooij (1:07.80  16-12-2017)
35. 50m vrije slag meisjes junioren 1 - jeugd 2
36. 200m wisselslag jongens minioren 6 - jeugd 2
Niels Oosterhuis (2:56.84  16-12-2017)
Tu Pham (3:02.79  16-12-2017)
Taddy Stolte (2:46.32  16-12-2017)
37. 100m wisselslag jongens minioren 6 - jeugd 2
38. 200m wisselslag meisjes junioren 1 - senioren 2
Jaimy ten Ham (3:30.39  16-12-2017)
Iris Onnink (3:10.51  16-12-2017)
Laura Schipper (3:01.00  16-12-2017)
39. 100m wisselslag meisjes junioren 1 - senioren 2
40. 200m rugslag jongens minioren 6 -
Thijs Meerveld (2:30.56  16-12-2017)
Rik Schipper (2:37.51  16-12-2017)
41. 100m rugslag jongens minioren 6 -
42. 200m rugslag meisjes junioren 1 -
Lelie van Everdingen (2:51.07  16-12-2017)
SaviĆ«lle Hendriks (2:58.67  16-12-2017)
Emma van Rijswijk (2:57.82  16-12-2017)
43. 100m rugslag meisjes junioren 1 -
44. 100m vlinderslag meisjes junioren 1 -
45. 100m vlinderslag jongens minioren 6 -
46. 4x 50m wisselslag jongens minioren 6 - junioren 2
Team 1
1. Rutger van der Knijff
2. Phi Pham
3. Dries Mostert
4. Mathijs Kooij
Ploegleiding: Stefanie, Henk, Thijs
Afmelden: bij Cobi van Holland, tel 635888. tot maandagavond 8 januari 20.00 uur
Bij te laat afmelden of niet verschijnen, wordt een boete van €5,- opgelegd.
Verzoek te jureren Verzoek te rijden
mw. Minderaa
hr. van Rijswijk
hr. Schipper
mw. Schipper
mw. Sijtsema
Mw. Van Holland

Fam. Van den Berg
Fam. HANSMA
fam. Van de Knijff
Hr. Van Rijswijk
Fam. Schipper

Recente nieuwsbrieven:

Nieuwsbrief ontvangen?