DVS logo Omtrek vrijgemaakt

Naam Swimkick 2
Bad Doelum
Plaats Renkum
Datum 07-01-2018

Opstelling

Datum
07-01-2018
07-01-2018 Inzwemmen
14:15
14:15
Aanvangstijd
15:00
15:00 Verzamelen
Verzamelen in het bad om 14:00. De warming-up begint om 14:15.
Verzamelen in het bad om 14:00. De warming-up begint om 14:15.

Let op: de wedstrijd in in het nieuwe bad De Doelum in Renkum!
1. 25m vlinderslag gemengd minioren 1 - 3
Meike Ritman (NT)
2. 25m rugslag gemengd minioren 1 - 3
Sofie van de Bospoort (35.06  16-12-2017)
Kyara van Eck (31.55  05-11-2017)
Timo Minderaa (33.56  05-11-2017)
Luuk Oskam (23.53  16-12-2017)
Haylie van Steenbergen (38.68  16-12-2017)
3. 25m vlinderslag gemengd minioren 4 - 6
Marley van Eck (37.02  17-06-2017)
Jelena Egbertsen (NT)
Jasper Houkes (NT)
Celeste Verhoef (NT)
Eva Zeeuw (34.88  27-11-2016)
4. 50m vlinderslag gemengd minioren 1 - 3
5. 50m vlinderslag gemengd minioren 4 - 6
Suzanne Kooij (1:06.58  17-06-2017)
6. 50m rugslag gemengd minioren 4 - 6
Brian Blankespoor (59.79  25-11-2017)
Sarah Hasselaar (NT)
Rens Hoefakker (56.15  05-11-2017)
Benthe Vosmer (NT)
7. 25m vrije slag gemengd minioren 1 - 3
Sofie van de Bospoort (36.78  16-12-2017)
Kyara van Eck (NT)
Timo Minderaa (30.90  16-12-2017)
Haylie van Steenbergen (36.13  16-12-2017)
8. 25m vrije slag gemengd minioren 4 - 6
Benthe Vosmer (23.05  16-12-2017)
9. 50m vrije slag gemengd minioren 1 - 3
Luuk Oskam (54.13  25-11-2017)
Meike Ritman (53.39  25-11-2017)
10. 50m vrije slag gemengd minioren 4 - 6
Brian Blankespoor (1:07.45  13-05-2017)
Jelena Egbertsen (47.72  01-07-2017)
Sarah Hasselaar (NT)
Rens Hoefakker (1:10.33  13-05-2017)
Jasper Houkes (55.57  11-11-2017)
Celeste Verhoef (43.94  11-11-2017)
Eva Zeeuw (46.98  01-07-2017)
11. 100m vrije slag gemengd minioren 4 - 6
Marley van Eck (1:38.83  11-11-2017)
Suzanne Kooij (1:45.86  11-11-2017)
12. 5x 25m schoolslag gemengd minioren 1 - 6
100. 100m techniekwedstrijd rugcrawl gemengd minioren 1 - 6
Brian Blankespoor (NT)
Sofie van de Bospoort (NT)
Marley van Eck (NT)
Kyara van Eck (NT)
Jelena Egbertsen (NT)
Sarah Hasselaar (NT)
Rens Hoefakker (NT)
Jasper Houkes (NT)
Suzanne Kooij (NT)
Timo Minderaa (NT)
Luuk Oskam (NT)
Meike Ritman (NT)
Haylie van Steenbergen (NT)
Celeste Verhoef (NT)
Benthe Vosmer (NT)
Eva Zeeuw (NT)
Ploegleiding: Jannie, Sil
Afmelden: Onno Minderaa (0318-631442) uiterlijk dinsdag 2 januari, 20.00 uur.
Bij te laat afmelden of niet verschijnen, wordt een boete van €5,- opgelegd.
Verzoek te jureren Verzoek te rijden
mw. D. Druijff
mw. V. Stolk
mw. S. Minderaa
Eigen vervoer.

Recente nieuwsbrieven:

Nieuwsbrief ontvangen?