DVS logo Omtrek vrijgemaakt

Limietwedstrijd deel 2 ZPC AMERSFOORT

Naam Limietwedstrijd deel 2 ZPC AMERSFOORT
Bad Sportfondsenbad Amersfoort
Plaats Amersfoort
Datum 08-04-2018

Opstelling

Datum
08-04-2018
08-04-2018 Inzwemmen
13:30 - 14:00
13:30 - 14:00
Aanvangstijd
14:00
14:00 Verzamelen
Vertrek Bouwstede om 12.30 uur
Vertrek Bouwstede om 12.30 uur

1. 50m vrije slag meisjes junioren 1 -
Hanna Minderaa (34.12  24-03-2018)
Iris Onnink (34.58  20-05-2017)
Coco Schut (33.86  23-12-2017)
2. 50m vrije slag jongens junioren 1 -
Sven Hansma (30.20  24-03-2018)
Mathijs Kooij (35.48  24-03-2018)
Tu Pham (31.52  30-12-2017)
Rik Schipper (27.78  30-04-2016)
3. 50m rugslag meisjes junioren 1 -
Myrthe van der Knijff (38.94  24-02-2018)
4. 50m rugslag jongens junioren 1 -
Ronis van Everdingen (37.38  02-04-2017)
5. 400m wisselslag meisjes junioren 1 -
6. 400m wisselslag jongens junioren 1 -
7. 200m schoolslag meisjes junioren 1 -
8. 200m schoolslag jongens junioren 1 -
9. 100m vlinderslag meisjes junioren 1 -
Ilse Kooij (1:29.15  24-03-2018)
Hanna Minderaa (1:27.96  28-12-2017)
10. 100m vlinderslag jongens junioren 1 -
Sven Hansma (1:20.77  13-01-2018)
Mathijs Kooij (1:33.69  16-12-2017)
11. 200m vrije slag meisjes junioren 1 -
Lelie van Everdingen (2:28.80  13-01-2018)
12. 200m vrije slag jongens junioren 1 -
Rik Schipper (2:26.60  27-02-2016)
13. 100m rugslag meisjes junioren 1 -
Iris Onnink (1:44.23  13-06-2015)
14. 100m rugslag jongens junioren 1 -
15. 200m wisselslag meisjes junioren 1 -
Coco Schut (3:01.06  07-01-2017)
16. 200m wisselslag jongens junioren 1 -
17. 50m schoolslag meisjes junioren 1 -
Myrthe van der Knijff (43.50  24-03-2018)
18. 50m schoolslag jongens junioren 1 -
Ronis van Everdingen (39.67  24-03-2018)
Mathijs Kooij (50.95  20-01-2018)
Tu Pham (35.97  24-03-2018)
19. 50m vlinderslag meisjes junioren 1 -
Ilse Kooij (36.07  24-03-2018)
Hanna Minderaa (37.63  24-03-2018)
20. 50m vlinderslag jongens junioren 1 -
21. 100m vrije slag meisjes junioren 1 -
Myrthe van der Knijff (1:15.64  24-03-2018)
22. 100m vrije slag jongens junioren 1 -
Sven Hansma (1:05.62  17-02-2018)
Rik Schipper (1:02.71  22-05-2016)
23. 200m rugslag meisjes junioren 1 -
24. 200m rugslag jongens junioren 1 -
25. 100m schoolslag meisjes junioren 1 -
Coco Schut (1:33.52  24-02-2018)
26. 100m schoolslag jongens junioren 1 -
Tu Pham (1:18.08  24-03-2018)
27. 400m vrije slag meisjes junioren 1 -
Lelie van Everdingen (5:36.36  30-04-2016)
Ilse Kooij (5:41.82  02-04-2017)
Iris Onnink (6:05.88  15-06-2017)
28. 400m vrije slag jongens junioren 1 -
Ronis van Everdingen (5:10.21  27-05-2017)
29. 200m vlinderslag meisjes junioren 1 -
30. 200m vlinderslag jongens junioren 1 -
Ploegleiding: Thijs
Afmelden: bij Cobi van Holland, tel 635888
Bij te laat afmelden of niet verschijnen, wordt een boete van €5,- opgelegd.
Verzoek te jureren Verzoek te rijden
mw. Sijtsema
hr. Schut
Thijs Meerveld
mw. Sijtsema
hr. Schut

Recente nieuwsbrieven:

Nieuwsbrief ontvangen?