DVS logo Omtrek vrijgemaakt

Clubversterkers gezocht

Onze vereniging draait lekker dankzij de inzet van zo'n 50 vrijwillgers die het samen mogelijk maken dat de ruim 100 wedstrijd- en conditiezwemmers hun trainingen en wedstrijden kunnen zwemmen.

We zijn doorlopend op zoek mensen die onze vereniging ook willen helpen om goed te blijven functioneren en de 'club te versterken' In het bijzonder zijn we momenteel op zoek naar de Clubversterkers in de lijst hieronder: 

Staat 'jouw ding' er niet bij, maar heb je wel zin om iets voor de vereniging te betekenen?
Aarzel dan niet en stuur een mailtje naar onze secretaris

Vind jij het leuk om met een groep zwemmers te werken aan hun prestaties?  Zie jij er uitdaging om met een trainingsteam met 5 tot 10 (jongere) zwemmers het optimum te zoeken van hun prestaties en een gezellige groep te bouwen? 


Om onze zwemmende leden te begeleiden en hen te stimuleren het beste uit hun zwemtechniek en conditieopbouw te halen zoeken wij nieuwe (assistent) trainers. Je staat er niet alleen voor. De vereniging beschikt over ongeveer 10 (assistent)trainers. Zij zijn allemaal ergens begonnen en hebben met opleidingsprogramma's die we als vereniging voorzien, enthousiasme en inzet hun trainersvaardigheden opgebouwd. Als (assitent) trainer verzorg je één of meerdere trainingen per week. Wij houden 5 trainingen per week, die plaatsvinden in zwembad De Peppel in Ede.

Gewenste kwalificaties:

- Enthousiast en motiverend

- Leidinggevende capaciteiten

- In bezit VOG

 

  

Wij bieden:

- Een gemotiveerde en sociale zwemploeg in opbouw

- Mogelijkheid om je verder te ontwikkelen als trainer door middel van 
  bijvoorbeeld opleidingen

 -5 Trainingen in de week

        o maandag    18.00 – 19.15 uur

        o dinsdag       18.00 – 19.00 uur

        o woensdag  17.00 – 18.00 uur

        o donderdag 18.00 – 19.15 uur

        o vrijdag        17.00 – 18.00 uur

- Een uitgebreide trainersstaf

- Geen vergoeding

   

Locatie:

Zwembad De Peppel te Ede

   

Meer informatie:

Voorzitter zwemvereniging De Vrije Slag

06-20131567

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

   

Over onze vereniging:

De Vrije Slag is in 1970 opgericht en is een zwemvereniging die garant staat voor een mix van gezelligheid en sportieve prestaties. Het aantal leden van de wedstrijdafdeling is de laatste jaren toegenomen en telt nu ongeveer 90 actieve zwemmers. Van die 90 zwemmers is een groot deel onder de 12 jaar. We zijn duidelijk een vereniging die de opgaande lijn weer te pakken heeft en met die grote groep jonge zwemmers wil bouwen aan een toekomst. Op dit moment komen we landelijk uit in de D1 competitie, en in voormalig kring Gelderland zwemmen we in de B klasse. We hebben een groep van ongeveer 15 zwemmers die uitkomt op de GKs en GBKs en daar ook medailles wint. Zowel zwemmers als trainers, ouders en vrijwilligers vormen een hechte groep.

De Vrije Slag heeft als missie:
Optimale (zwem-)prestatie en plezier in en om het bad!

 

Komende wedstrijden:

Recente nieuwsbrieven:

Nieuwsbrief ontvangen?

Facebook

Adverteerders: