DVS logo Omtrek vrijgemaakt

Clubversterkers gezocht

Onze vereniging draait lekker dankzij de inzet van zo'n 50 vrijwillgers die het samen mogelijk maken dat de ruim 100 wedstrijd- en conditiezwemmers hun trainingen en wedstrijden kunnen zwemmen.

We zijn doorlopend op zoek mensen die onze vereniging ook willen helpen om goed te blijven functioneren en de 'club te versterken' In het bijzonder zijn we momenteel op zoek naar de Clubversterkers in de lijst hieronder: 

Staat 'jouw ding' er niet bij, maar heb je wel zin om iets voor de vereniging te betekenen?
Aarzel dan niet en stuur een mailtje naar onze secretaris

Wie zorgt ervoor dat onze facturen betaald worden en dat de contributies worden geïnd?
Ben jij hier handig in? Heb je enige ervaring?
Als jij er je schouders onder wil zetten horen we het graag!

Je tekent niet voor een tijdrovende klus. Wel voor één die met enige regelmaat aandacht vraagt van een accurate vrijwilliger. En netjes bijgehouden is goedkeuring door de kascommissie jaarlijks voor de jaarvergadering een hamerstuk en samen met de penningmeester een begroting opstellen voor het komende jaar een peuleschil.

Twijfel je? Of ben je er al uit dat dit bij je kan passen, neem contact op met onze voorzitter!

Komende wedstrijden:

Recente nieuwsbrieven:

Nieuwsbrief ontvangen?

Facebook

Adverteerders: