DVS logo Omtrek vrijgemaakt

Nationale Zwemcompetitie regio Ronde 1

Naam Nationale Zwemcompetitie regio Ronde 1
Bad Golfbad Oss
Plaats Oss
Datum 30-09-2017

Opstelling

Datum
30-09-2017
30-09-2017 Inzwemmen
11:30 - 11:55
11:30 - 11:55
Aanvangstijd
12:00
12:00 Verzamelen

1. 4x 100m vrije slag meisjes junioren 1 -
Team 1
1. Ilse Kooij
2. Myrthe van der Knijff
3. Laura Schipper
4. Coco Schut
2. 4x 50m vrije slag meisjes junioren 1 -
3. 4x 50m wisselslag jongens minioren 6 - junioren 4
Team 1
1. Sven Hansma
2. Tu Pham
3. Ronis van Everdingen
4. Dries Mostert
4. 50m rugslag meisjes junioren 1 -
5. 50m rugslag jongens minioren 6 -
6. 25m rugslag gemengd minioren 2 - 4
7. 100m schoolslag meisjes minioren 4 - junioren 1
Jelena Egbertsen (2:07.98  03-10-2017)
Suzanne Kooij (2:19.89  03-10-2017)
Celeste Verhoef (2:18.35  03-10-2017)
8. 50m schoolslag meisjes minioren 4 - junioren 1
9. 100m schoolslag jongens minioren 4 - 6
Rutger van der Knijff (2:01.91  03-10-2017)
Niels de Rijke (2:07.83  03-10-2017)
10. 50m schoolslag jongens minioren 4 - 6
11. 100m wisselslag meisjes junioren 1 - 3
Hanna Minderaa (1:38.98  03-10-2017)
Coco Schut (1:24.72  01-01-1970)
Amber Verhoef (1:52.11  03-10-2017)
12. 100m wisselslag jongens minioren 6 - junioren 2
Mathijs Kooij (1:31.66  03-10-2017)
Dries Mostert (1:21.82  03-10-2017)
Job van den Oever (1:36.95  03-10-2017)
Phi Pham (1:37.34  03-10-2017)
Tycho Rasing (1:40.23  03-10-2017)
13. 50m vrije slag meisjes junioren 1 - jeugd 2
Hanna van de Berg (33.10  03-10-2017)
Jaimy ten Ham (37.75  03-10-2017)
Myrthe van der Knijff (33.00  03-10-2017)
Iris Onnink (34.01  03-10-2017)
14. 50m vrije slag jongens minioren 6 - junioren 4
Ronis van Everdingen (29.49  03-10-2017)
Sven Hansma (31.68  03-10-2017)
Tu Pham (33.75  03-10-2017)
15. 100m vlinderslag meisjes junioren 1 - senioren 2
Lelie van Everdingen (1:32.83  03-10-2017)
Ilse Kooij (1:25.00  03-10-2017)
Emma van Rijswijk (1:30.95  03-10-2017)
16. 50m vlinderslag meisjes junioren 1 - senioren 2
17. 100m vlinderslag jongens minioren 6 - jeugd 2
Taddy Stolte (1:16.45  03-10-2017)
18. 50m vlinderslag jongens minioren 6 - jeugd 2
19. 100m schoolslag meisjes junioren 1 -
SaviĆ«lle Hendriks (1:41.67  03-10-2017)
Iris Onnink (1:36.96  03-10-2017)
Laura Schipper (1:38.84  03-10-2017)
20. 50m schoolslag meisjes junioren 1 -
21. 100m schoolslag jongens minioren 6 -
Diede Bos (1:29.10  03-10-2017)
Vincent de Koning (1:25.91  03-10-2017)
Thijs Meerveld (1:24.23  03-10-2017)
Rik Schipper (1:25.80  03-10-2017)
22. 50m schoolslag jongens minioren 6 -
23. 50m vrije slag gemengd minioren 2 - 4
24. 50m rugslag meisjes minioren 4 - junioren 1
Jelena Egbertsen (53.16  03-10-2017)
Suzanne Kooij (52.47  03-10-2017)
Celeste Verhoef (50.17  03-10-2017)
25. 25m rugslag meisjes minioren 4 - junioren 1
26. 50m rugslag jongens minioren 4 - 6
Rutger van der Knijff (45.17  03-10-2017)
Niels de Rijke (54.95  03-10-2017)
27. 25m rugslag jongens minioren 4 - 6
28. 100m vrije slag meisjes junioren 1 - 3
Hanna Minderaa (1:26.63  03-10-2017)
Coco Schut (1:13.17  01-01-1970)
Amber Verhoef (1:30.60  03-10-2017)
29. 50m vrije slag meisjes junioren 1 - 3
30. 100m vrije slag jongens minioren 6 - junioren 2
Mathijs Kooij (1:24.65  03-10-2017)
Dries Mostert (1:11.13  03-10-2017)
Job van den Oever (1:21.53  03-10-2017)
Phi Pham (1:24.98  03-10-2017)
Tycho Rasing (1:25.53  03-10-2017)
31. 50m vrije slag jongens minioren 6 - junioren 2
32. 200m schoolslag meisjes junioren 1 - jeugd 2
Jaimy ten Ham (NT)
Myrthe van der Knijff (3:31.92  03-10-2017)
Iris Onnink (3:30.74  03-10-2017)
33. 100m schoolslag meisjes junioren 1 - jeugd 2
34. 200m schoolslag jongens minioren 6 - junioren 4
Ronis van Everdingen (3:18.59  03-10-2017)
Sven Hansma (3:15.73  03-10-2017)
Tu Pham (3:06.07  03-10-2017)
35. 100m schoolslag jongens minioren 6 - junioren 4
36. 200m vrije slag meisjes junioren 1 - senioren 2
Hanna van de Berg (2:42.12  03-10-2017)
Lelie van Everdingen (2:25.73  03-10-2017)
Ilse Kooij (2:30.48  03-10-2017)
Emma van Rijswijk (2:43.53  03-10-2017)
37. 100m vrije slag meisjes junioren 1 - senioren 2
38. 200m vrije slag jongens minioren 6 - jeugd 2
Taddy Stolte (2:31.30  03-10-2017)
39. 100m vrije slag jongens minioren 6 - jeugd 2
40. 100m wisselslag meisjes junioren 1 -
SaviĆ«lle Hendriks (1:24.99  03-10-2017)
Laura Schipper (1:24.56  03-10-2017)
41. 100m wisselslag jongens minioren 6 -
Diede Bos (1:15.16  03-10-2017)
Vincent de Koning (1:16.30  03-10-2017)
Thijs Meerveld (1:11.20  03-10-2017)
Rik Schipper (1:11.12  03-10-2017)
42. 50m vrije slag jongens minioren 6 -
43. 50m vrije slag meisjes junioren 1 -
44. 4x 50m vrije slag meisjes junioren 1 - 3
Team 1
1. Myrthe van der Knijff
2. Amber Verhoef
3. Coco Schut
4. Ilse Kooij
45. 4x 100m vrije slag jongens minioren 6 - jeugd 2
Team 1
1. Taddy Stolte
2. Niels Oosterhuis
3. Sven Hansma
4. Ronis van Everdingen
Ploegleiding:
Afmelden:
Bij te laat afmelden of niet verschijnen, wordt een boete van €5,- opgelegd.
Verzoek te jureren Verzoek te rijden

Recente nieuwsbrieven:

Nieuwsbrief ontvangen?