DVS logo Omtrek vrijgemaakt

Heuvelrug deel 6

Naam Heuvelrug deel 6
Bad Veluewehal
Plaats Barneveld
Datum 09-06-2018

Opstelling

Datum
09-06-2018
09-06-2018 Inzwemmen
14:00 - 14:25
14:00 - 14:25
Aanvangstijd
14:30
14:30 Verzamelen
bij Bouwstede om 13.15 uur
bij Bouwstede om 13.15 uur

1. 50m vlinderslag jongens junioren 1 - 4
Sil van Everdingen (34.74  28-05-2018)
Ronis van Everdingen (32.57  29-12-2017)
Sven Hansma (33.79  29-12-2017)
Vincent de Koning (36.83  26-03-2017)
Mathijs Kooij (39.07  17-12-2017)
Dries Mostert (35.35  23-12-2017)
Job van den Oever (43.51  03-02-2018)
Niels Oosterhuis (34.29  23-12-2017)
Tu Pham (40.12  16-12-2017)
Phi Pham (42.98  07-04-2018)
Rik Schipper (29.32  28-12-2017)
2. 50m vlinderslag meisjes junioren 1 - jeugd 2
Hanna van de Berg (36.80  13-05-2017)
Jaimy ten Ham (42.08  23-12-2017)
Myrthe van der Knijff (37.79  29-12-2017)
Ilse Kooij (34.76  29-12-2017)
Hanna Minderaa (36.77  29-12-2017)
Iris Onnink (38.31  18-11-2017)
Emma van Rijswijk (37.99  01-07-2017)
Laura Schipper (36.50  28-12-2017)
Coco Schut (39.38  29-12-2017)
Amber Verhoef (46.95  20-01-2018)
3. 50m rugslag jongens junioren 1 - 4
Sil van Everdingen (34.00  23-12-2017)
Ronis van Everdingen (33.88  17-02-2018)
Sven Hansma (34.87  21-04-2018)
Vincent de Koning (38.77  26-03-2017)
Mathijs Kooij (40.73  17-03-2018)
Dries Mostert (38.16  23-12-2017)
Job van den Oever (42.29  17-03-2018)
Niels Oosterhuis (37.00  23-12-2017)
Tu Pham (37.21  28-12-2017)
Phi Pham (43.37  17-03-2018)
Rik Schipper (33.21  26-03-2017)
4. 50m rugslag meisjes junioren 1 - jeugd 2
Hanna van de Berg (37.42  20-01-2018)
Jaimy ten Ham (44.20  23-12-2017)
Sarah Hasselaar (NT)
Myrthe van der Knijff (38.58  03-02-2018)
Ilse Kooij (38.55  28-12-2017)
Hanna Minderaa (40.38  28-12-2017)
Iris Onnink (42.14  21-04-2018)
Luna Prinsen (1:00.90  23-12-2017)
Emma van Rijswijk (39.38  02-12-2017)
Laura Schipper (38.84  23-12-2017)
Coco Schut (39.95  16-12-2017)
Amber Verhoef (44.88  17-03-2018)
5. 50m schoolslag jongens junioren 1 - 4
Sil van Everdingen (36.69  07-04-2018)
Ronis van Everdingen (38.06  16-12-2017)
Sven Hansma (41.23  23-12-2017)
Vincent de Koning (41.43  04-11-2017)
Mathijs Kooij (46.82  21-04-2018)
Dries Mostert (39.60  13-01-2018)
Job van den Oever (51.53  21-04-2018)
Niels Oosterhuis (39.97  13-01-2018)
Tu Pham (34.92  13-01-2018)
Phi Pham (42.82  21-04-2018)
Rik Schipper (37.73  23-12-2017)
6. 50m schoolslag meisjes junioren 1 - jeugd 2
Hanna van de Berg (45.64  17-02-2018)
Jaimy ten Ham (44.61  30-12-2017)
Sarah Hasselaar (56.10  23-12-2017)
Myrthe van der Knijff (41.90  30-12-2017)
Ilse Kooij (43.37  06-05-2017)
Hanna Minderaa (45.96  30-12-2017)
Iris Onnink (44.13  13-01-2018)
Luna Prinsen (NT)
Laura Schipper (42.12  30-12-2017)
Coco Schut (40.20  23-12-2017)
Amber Verhoef (48.02  21-04-2018)
7. 50m vrije slag jongens junioren 1 - 4
Sil van Everdingen (29.51  01-07-2017)
Ronis van Everdingen (28.40  03-02-2018)
Sven Hansma (30.32  17-03-2018)
Vincent de Koning (30.75  08-04-2017)
Mathijs Kooij (34.35  17-02-2018)
Dries Mostert (30.41  17-02-2018)
Job van den Oever (34.79  03-02-2018)
Niels Oosterhuis (29.26  03-02-2018)
Tu Pham (31.52  30-12-2017)
Phi Pham (34.08  16-12-2017)
Rik Schipper (26.17  19-11-2017)
8. 50m vrije slag meisjes junioren 1 - jeugd 2
Hanna van de Berg (32.79  30-09-2017)
Jaimy ten Ham (37.22  23-12-2017)
Sarah Hasselaar (48.60  23-12-2017)
Myrthe van der Knijff (31.93  03-02-2018)
Ilse Kooij (31.00  30-12-2017)
Hanna Minderaa (34.66  30-12-2017)
Iris Onnink (33.71  16-12-2017)
Luna Prinsen (56.54  23-12-2017)
Emma van Rijswijk (34.01  01-07-2017)
Laura Schipper (31.71  30-12-2017)
Coco Schut (33.63  28-10-2017)
Amber Verhoef (37.30  04-11-2017)
9. 50m vrije slag gemengd junioren 1 -
10. 100m wisselslag jongens junioren 1 -
Sil van Everdingen (1:14.75  28-05-2018)
Ronis van Everdingen (1:11.71  09-12-2017)
Sven Hansma (1:16.27  21-04-2018)
Vincent de Koning (1:24.10  30-09-2017)
Mathijs Kooij (1:30.63  09-12-2017)
Dries Mostert (1:17.37  09-12-2017)
Job van den Oever (1:34.21  09-12-2017)
Niels Oosterhuis (1:16.28  07-04-2018)
Tu Pham (1:20.73  30-12-2017)
Phi Pham (1:31.98  09-12-2017)
Rik Schipper (1:09.99  30-12-2017)
11. 100m wisselslag meisjes junioren 1 -
Hanna van de Berg (1:21.83  07-04-2018)
Jaimy ten Ham (1:33.84  30-12-2017)
Sarah Hasselaar (NT)
Myrthe van der Knijff (1:22.51  30-12-2017)
Ilse Kooij (1:20.36  30-12-2017)
Hanna Minderaa (1:25.21  17-02-2018)
Iris Onnink (1:27.33  06-05-2017)
Luna Prinsen (NT)
Emma van Rijswijk (1:30.87  30-12-2017)
Laura Schipper (1:19.55  30-12-2017)
Coco Schut (1:19.99  17-02-2018)
Amber Verhoef (1:35.78  17-02-2018)
12. 50m vlinderslag gemengd junioren 1 -
Ploegleiding: Stefanie en Henk
Afmelden: bij Cobi van Holland, tel 635888, uiterlijk 4 juni 20.00 uur
Bij te laat afmelden of niet verschijnen, wordt een boete van €5,- opgelegd.
Verzoek te jureren Verzoek te rijden
hr. Druijff
hr. van Rijswijk
fam. van de Berg
fam. Hansma
fam. van de Knijff
fam. van de Over
fam. Onnink