DVS logo Omtrek vrijgemaakt

Gelderse Minioren Finales

Naam Gelderse Minioren Finales
Bad De Koekoek
Plaats Vaassen
Datum 09-06-2018 - 10-06-2018

Opstelling Gelderse Minioren Finales sessie 1

Datum
09-06-2018
09-06-2018 Inzwemmen
12:45 - 13:15
12:45 - 13:15
Aanvangstijd
13:30
13:30 Verzamelen
Wordt nog bepaald
Wordt nog bepaald

Dit zijn de zwemmers die uitgenodigd zijn om mee te doen. Aanmelden voor inschrijving uiterlijk maandag 21 mei 20.00 uur bij Onno Minderaa
1. 100m vlinderslag meisjes minioren 5
2. 400m vrije slag jongens minioren 6
Rutger van der Knijff (5:58.48  01-01-1970)
3. 100m rugslag meisjes minioren 4
4. 100m rugslag jongens minioren 5
5. 100m schoolslag meisjes minioren 2 - 3
6. 100m schoolslag jongens minioren 2 - 4
7. 100m vrije slag meisjes minioren 5
8. 100m rugslag jongens minioren 6
Rutger van der Knijff (1:31.81  01-01-1970)
9. 50m vlinderslag meisjes minioren 4
10. 50m vlinderslag jongens minioren 5
11. 100m vrije slag meisjes minioren 2 - 3
Meike Ritman (1:55.66  01-01-1970)
12. 100m vrije slag jongens minioren 2 - 4
Levi Simonse (1:39.31  01-01-1970)
13. 200m wisselslag meisjes minioren 5
14. 100m schoolslag jongens minioren 6
15. 100m vrije slag meisjes minioren 4
16. 100m vrije slag jongens minioren 5
17. 4x 50m vrije slag gemengd minioren 2 - 4
Ploegleiding:
Afmelden: Afmelden uiterlijk maandag 28 mei 20.00 uur bij Onno Minderaa uitsluitend telefonisch op 0318-631442.
Bij te laat afmelden of niet verschijnen, wordt een boete van €5,- opgelegd.
Verzoek te jureren Verzoek te rijden
Dhr. A. Kooij of
Mw. S. Minderaa

Opstelling Gelderse Minioren Finales sessie 2

Datum
10-06-2018
10-06-2018 Inzwemmen
12:45 - 13:15
12:45 - 13:15
Aanvangstijd
13:30
13:30 Verzamelen

Dit zijn de zwemmers die uitgenodigd zijn om mee te doen. Aanmelden voor inschrijving uiterlijk maandag 21 mei 20.00 uur bij Onno Minderaa
18. 400m vrije slag meisjes minioren 5
19. 200m wisselslag jongens minioren 6
Rutger van der Knijff (3:14.49  01-01-1970)
20. 100m wisselslag meisjes minioren 2 - 3
Meike Ritman (2:01.41  01-01-1970)
21. 100m wisselslag jongens minioren 2 - 4
22. 100m schoolslag meisjes minioren 4
23. 100m schoolslag jongens minioren 5
24. 100m schoolslag meisjes minioren 5
25. 100m vrije slag jongens minioren 6
26. 50m vlinderslag meisjes minioren 2 - 3
27. 50m vlinderslag jongens minioren 2 - 4
28. 200m wisselslag meisjes minioren 4
29. 200m wisselslag jongens minioren 5
30. 100m rugslag meisjes minioren 5
Celeste Verhoef (1:37.19  01-01-1970)
31. 100m vlinderslag jongens minioren 6
Rutger van der Knijff (1:36.99  01-01-1970)
32. 100m rugslag meisjes minioren 2 - 3
33. 100m rugslag jongens minioren 2 - 4
34. 4x 50m wisselslag gemengd minioren 4 - 6
Ploegleiding: Afmelden uiterlijk maandag 28 mei 20.00 uur bij Onno Minderaa uitsluitend telefonisch op 0318-631442.
Afmelden:
Bij te laat afmelden of niet verschijnen, wordt een boete van €5,- opgelegd.
Verzoek te jureren Verzoek te rijden
Dhr. A. Kooij of
Mw. S. Minderaa

Komende wedstrijden:

Recente nieuwsbrieven:

Nieuwsbrief ontvangen?