DVS logo Omtrek vrijgemaakt

Gelderse B-Kampioenschappen 2018

Naam Gelderse B-Kampioenschappen 2018
Bad De Koekoek
Plaats Vaassen
Datum 16-06-2018 - 17-06-2018

Opstelling Gelderse B-Kampioenschappen 2018 sessie 1

Datum
16-06-2018
16-06-2018 Inzwemmen
12:45 - 13:20
12:45 - 13:20
Aanvangstijd
13:30
13:30 Verzamelen
Vanaf Bouwstede om 11.45 uur
Vanaf Bouwstede om 11.45 uur

Het is niet zeker dat je geaccepteerd wordt. Uiterlijk 9 juni krijgt Cobi de acceptatie binnen. Wordt dan rondgemaild.
1. 4x 100m wisselslag gemengd junioren 1 -
2. 50m schoolslag jongens junioren 1
3. 50m schoolslag jongens junioren 2
Dries Mostert (39.60  13-01-2018)
Phi Pham (42.82  21-04-2018)
4. 50m schoolslag jongens junioren 3
5. 50m schoolslag jongens junioren 4
6. 50m schoolslag jongens jeugd 1 - 2
7. 100m vrije slag meisjes junioren 1
8. 100m vrije slag meisjes junioren 2
Hanna Minderaa (1:13.02  21-04-2018)
Amber Verhoef (1:22.62  24-02-2018)
9. 100m vrije slag meisjes junioren 3
Myrthe van der Knijff (1:12.84  28-12-2017)
10. 100m vrije slag meisjes jeugd 1 - 2
Hanna van de Berg (1:10.68  13-01-2018)
Laura Schipper (1:08.51  03-02-2018)
11. 100m vlinderslag jongens junioren 1
12. 100m vlinderslag jongens junioren 2
13. 100m vlinderslag jongens junioren 3
14. 100m vlinderslag jongens junioren 4
15. 100m vlinderslag jongens jeugd 1 - 2
Thijs Meerveld (1:10.32  17-02-2018)
Rik Schipper (1:09.72  29-12-2017)
16. 50m rugslag meisjes junioren 1
17. 50m rugslag meisjes junioren 2
Hanna Minderaa (40.38  28-12-2017)
18. 50m rugslag meisjes junioren 3
Myrthe van der Knijff (38.58  03-02-2018)
Ilse Kooij (38.55  28-12-2017)
19. 50m rugslag meisjes jeugd 1 - 2
Hanna van de Berg (37.42  20-01-2018)
20. 4x 100m vrije slag jongens junioren 1 - 4
21. 4x 100m wisselslag meisjes junioren 1 - 3
Team 1
1. Myrthe van der Knijff
2. Hanna Minderaa
3. Ilse Kooij
4. Amber Verhoef
22. 50m vrije slag jongens junioren 1
23. 50m vrije slag jongens junioren 2
Job van den Oever (34.79  03-02-2018)
Phi Pham (34.08  16-12-2017)
24. 50m vrije slag jongens junioren 3
25. 50m vrije slag jongens junioren 4
Tu Pham (31.52  30-12-2017)
26. 50m vrije slag jongens jeugd 1 - 2
Thijs Meerveld (27.40  21-04-2018)
Rik Schipper (26.17  19-11-2017)
27. 100m schoolslag meisjes junioren 1
28. 100m schoolslag meisjes junioren 2
Hanna Minderaa (1:38.85  17-03-2018)
29. 100m schoolslag meisjes junioren 3
Myrthe van der Knijff (1:31.77  13-01-2018)
Ilse Kooij (1:33.39  17-06-2017)
30. 100m schoolslag meisjes jeugd 1 - 2
31. 100m rugslag jongens junioren 1
32. 100m rugslag jongens junioren 2
33. 100m rugslag jongens junioren 3
34. 100m rugslag jongens junioren 4
35. 100m rugslag jongens jeugd 1 - 2
Thijs Meerveld (1:07.54  03-02-2018)
36. 50m vlinderslag meisjes junioren 1
37. 50m vlinderslag meisjes junioren 2
38. 50m vlinderslag meisjes junioren 3
Myrthe van der Knijff (37.79  29-12-2017)
39. 50m vlinderslag meisjes jeugd 1 - 2
Hanna van de Berg (36.80  13-05-2017)
40. 200m wisselslag jongens jeugd 1 - 2
Thijs Meerveld (2:29.35  21-04-2018)
Rik Schipper (2:33.05  16-12-2017)
41. 200m wisselslag jongens junioren 1 - 4
Sven Hansma (2:48.07  03-02-2018)
42. 4x 100m vrije slag meisjes junioren 1 -
Team 1
1. Hanna Minderaa
2. Myrthe van der Knijff
3. Hanna van de Berg
4. Laura Schipper
43. 4x 100m wisselslag jongens junioren 1 -
Ploegleiding: Stefanie en/of Thijs
Afmelden: bij Cobi van Holland (tel. 635888), tot 5 juni kostenloos, anders uiterlijk 12 juni
Bij te laat afmelden of niet verschijnen, wordt een boete van €5,- opgelegd.
Verzoek te jureren Verzoek te rijden
volgt nog in overleg

Opstelling Gelderse B-Kampioenschappen 2018 sessie 2

Datum
17-06-2018
17-06-2018 Inzwemmen
Aanvangstijd
Verzamelen

44. 4x 100m vrije slag gemengd junioren 1 -
45. 50m schoolslag meisjes junioren 1
46. 50m schoolslag meisjes junioren 2
Hanna Minderaa (45.96  30-12-2017)
47. 50m schoolslag meisjes junioren 3
Ilse Kooij (43.37  06-05-2017)
48. 50m schoolslag meisjes jeugd 1 - 2
Jaimy ten Ham (44.61  30-12-2017)
49. 100m vrije slag jongens junioren 1
50. 100m vrije slag jongens junioren 2
51. 100m vrije slag jongens junioren 3
52. 100m vrije slag jongens junioren 4
53. 100m vrije slag jongens jeugd 1 - 2
Thijs Meerveld (59.79  03-02-2018)
Rik Schipper (57.46  17-12-2017)
54. 100m vlinderslag meisjes junioren 1
55. 100m vlinderslag meisjes junioren 2
56. 100m vlinderslag meisjes junioren 3
Myrthe van der Knijff (1:29.13  10-02-2018)
Ilse Kooij (1:23.56  28-12-2017)
57. 100m vlinderslag meisjes jeugd 1 - 2
Hanna van de Berg (1:25.87  28-12-2017)
58. 50m rugslag jongens junioren 1
59. 50m rugslag jongens junioren 2
60. 50m rugslag jongens junioren 3
Sven Hansma (34.87  21-04-2018)
61. 50m rugslag jongens junioren 4
62. 50m rugslag jongens jeugd 1 - 2
Thijs Meerveld (31.75  23-12-2017)
63. 4x 100m vrije slag meisjes junioren 1 - 3
64. 4x 100m wisselslag jongens junioren 1 - 4
65. 50m vrije slag meisjes junioren 1
66. 50m vrije slag meisjes junioren 2
Amber Verhoef (37.30  04-11-2017)
67. 50m vrije slag meisjes junioren 3
68. 50m vrije slag meisjes jeugd 1 - 2
Hanna van de Berg (32.79  30-09-2017)
Lelie van Everdingen (31.83  13-05-2017)
Emma van Rijswijk (34.01  01-07-2017)
Laura Schipper (31.71  30-12-2017)
69. 100m schoolslag jongens junioren 1
70. 100m schoolslag jongens junioren 2
Phi Pham (1:32.24  20-01-2018)
71. 100m schoolslag jongens junioren 3
Sven Hansma (1:28.20  17-03-2018)
72. 100m schoolslag jongens junioren 4
73. 100m schoolslag jongens jeugd 1 - 2
74. 100m rugslag meisjes junioren 1
75. 100m rugslag meisjes junioren 2
Hanna Minderaa (1:27.83  29-12-2017)
76. 100m rugslag meisjes junioren 3
Myrthe van der Knijff (1:23.27  17-02-2018)
Ilse Kooij (1:24.75  20-01-2018)
77. 100m rugslag meisjes jeugd 1 - 2
Hanna van de Berg (1:17.96  17-03-2018)
Lelie van Everdingen (1:20.66  17-03-2018)
Emma van Rijswijk (1:22.90  23-09-2017)
78. 50m vlinderslag jongens junioren 1
79. 50m vlinderslag jongens junioren 2
80. 50m vlinderslag jongens junioren 3
81. 50m vlinderslag jongens junioren 4
82. 50m vlinderslag jongens jeugd 1 - 2
Thijs Meerveld (30.77  04-11-2017)
Rik Schipper (29.32  28-12-2017)
83. 200m wisselslag meisjes jeugd 1 - 2
Hanna van de Berg (3:00.34  23-09-2017)
84. 200m wisselslag meisjes junioren 1 - 3
Myrthe van der Knijff (2:58.87  17-02-2018)
Ilse Kooij (2:51.10  17-12-2017)
Hanna Minderaa (3:01.47  21-04-2018)
85. 4x 100m vrije slag jongens junioren 1 -
86. 4x 100m wisselslag meisjes junioren 1 -
Team 1
1. Hanna van de Berg
2. Laura Schipper
3. Ilse Kooij
4. Lelie van Everdingen
Ploegleiding:
Afmelden:
Bij te laat afmelden of niet verschijnen, wordt een boete van €5,- opgelegd.
Verzoek te jureren Verzoek te rijden