DVS logo Omtrek vrijgemaakt

Jeugdwedstrijd deel 4

Naam Jeugdwedstrijd deel 4
Bad De Bongerd
Plaats Wageningen
Datum 12-05-2018

Datum
12-05-2018
12-05-2018 Inzwemmen
Aanvangstijd
17:00
17:00 Verzamelen
Verzamelen in de hal van het bad om 16:15.
Verzamelen in de hal van het bad om 16:15.

Suzanne Bergsma 200801796
 3. 50m rugslag 57.58 24-03-2018
 7. 100m schoolslag NT
Brian Blankespoor 200801133
 3. 50m rugslag 55.14 24-03-2018
 7. 100m schoolslag 2:18.98 11-11-2017
Sofie van de Bospoort 201000588
 1. 25m rugslag 32.75 14-04-2018
 6. 25m schoolslag 32.32 18-02-2018
 11. 25m vrije slag 29.90 24-03-2018
Nathan Dadema 201000531
 1. 25m rugslag 32.74 04-02-2018
 6. 25m schoolslag 32.81 18-03-2018
 11. 25m vrije slag 27.20 24-03-2018
Sifra Dadema 200703394
 4. 100m schoolslag 2:12.96 24-03-2018
 10. 100m vrije slag NT
Kyara van Eck 201000552
 1. 25m rugslag 30.92 14-04-2018
 6. 25m schoolslag 29.35 24-03-2018
 11. 25m vrije slag 28.04 24-03-2018
Marley van Eck 200701203
 4. 100m schoolslag 1:56.28 24-03-2018
 9. 200m vrije slag NT
 12. 4x 50m vrije slag pos. 2 2:44.24 01-01-1970
Jelena Egbertsen 200701894
 4. 100m schoolslag 2:05.11 24-03-2018
 9. 200m vrije slag NT
 12. 4x 50m vrije slag pos. 3 2:44.24 01-01-1970
Rens Hoefakker 200800767
 3. 50m rugslag 56.00 07-01-2018
 7. 100m schoolslag NT
Jasper Houkes 200602851
 4. 100m schoolslag 2:05.77 24-03-2018
 10. 100m vrije slag 1:49.50 18-02-2018
 12. 4x 50m vrije slag pos. 2 NT
Rutger van der Knijff 200600541
 4. 100m schoolslag 1:50.25 30-09-2017
 9. 200m vrije slag 2:49.26 21-04-2018
 12. 4x 50m vrije slag pos. 4 2:44.24 01-01-1970
Suzanne Kooij 200700692
 4. 100m schoolslag 2:13.52 30-09-2017
 9. 200m vrije slag 3:35.98 11-11-2017
 12. 4x 50m vrije slag pos. 1 NT
Cailin Maliepaard 200801794
 3. 50m rugslag 1:04.83 23-12-2017
 7. 100m schoolslag NT
Timo Minderaa 201000411
 1. 25m rugslag 29.14 14-04-2018
 6. 25m schoolslag 32.71 14-04-2018
 11. 25m vrije slag 25.77 24-03-2018
Aalt Mostert 200900709
 3. 50m rugslag 58.57 24-03-2018
 7. 100m schoolslag NT
Henk Mostert 201000231
 1. 25m rugslag 30.14 14-04-2018
 6. 25m schoolslag 29.48 14-04-2018
 11. 25m vrije slag 28.57 24-03-2018
Luuk Oskam 200900497
 2. 100m rugslag NT
 7. 100m schoolslag NT
Niels de Rijke 200601977
 4. 100m schoolslag 1:53.20 24-03-2018
 9. 200m vrije slag NT
 12. 4x 50m vrije slag pos. 4 NT
Meike Ritman 200900210
 2. 100m rugslag NT
 7. 100m schoolslag 2:13.44 11-11-2017
Mirthe Salemink 200703276
 4. 100m schoolslag 2:06.19 24-03-2018
 10. 100m vrije slag NT
Levi Simonse 200900259
 2. 100m rugslag NT
 7. 100m schoolslag 2:02.03 11-11-2017
Haylie van Steenbergen 201100118
 1. 25m rugslag 31.48 24-03-2018
 6. 25m schoolslag 28.38 24-03-2018
 11. 25m vrije slag 25.78 14-04-2018
Celeste Verhoef 200701892
 4. 100m schoolslag 2:01.24 24-03-2018
 9. 200m vrije slag NT
 12. 4x 50m vrije slag pos. 1 2:44.24 01-01-1970
Benthe Vosmer 200802610
 2. 100m rugslag NT
 7. 100m schoolslag NT
Eva Zeeuw 200700694
 4. 100m schoolslag 2:00.11 24-03-2018
 9. 200m vrije slag 3:45.61 11-11-2017
 12. 4x 50m vrije slag pos. 3 NT
Ploegleiding: Jannie, Jaap en Sil
Afmelden: Bij Onno Minderaa (senominderaa@hotmail.com ivm vakantie) uiterlijk maandag 7 mei 20.00 uur.
Bij te laat afmelden of niet verschijnen, wordt een boete van €5,- opgelegd.
Verzoek te jureren Verzoek te rijden
mw. H.Kiezebrink
mw. E. Willemsen
mw. V. Stolk
Eigen vervoer