DVS logo Omtrek vrijgemaakt

JJS circuit deel 1

Naam JJS circuit deel 1
Bad Veluwehal
Plaats Barneveld
Datum 14-10-2017

Opstelling

Datum
14-10-2017
14-10-2017 Inzwemmen
14:00 - 14:25
14:00 - 14:25
Aanvangstijd
14:30
14:30 Verzamelen
Vertrek vanaf Bouwstede om 13.15 uur
Vertrek vanaf Bouwstede om 13.15 uur

Opstelling volgt nog
1. 100m vrije slag jongens junioren 1 - jeugd 2
Ronis van Everdingen (5:02.80  03-06-2017)
Thijs Meerveld (5:02.19  12-03-2016)
Dries Mostert (6:41.54  23-01-2016)
1. 400m vrije slag jongens junioren 1 - jeugd 2
2. 200m rugslag meisjes junioren 1 - jeugd 2
Hanna van de Berg (2:56.76  11-03-2017)
Saviëlle Hendriks (3:07.23  09-10-2017)
Hanna Minderaa (3:34.05  18-03-2017)
Emma van Rijswijk (3:02.53  11-02-2017)
Laura Schipper (3:12.74  08-10-2016)
2. 100m rugslag meisjes junioren 1 - jeugd 2
3. 200m wisselslag jongens junioren 1 - jeugd 2
Sven Hansma (2:53.04  03-06-2017)
Job van den Oever (3:29.87  23-04-2016)
Tu Pham (3:08.42  26-03-2017)
Phi Pham (3:31.71  23-04-2016)
Rik Schipper (2:35.52  03-06-2017)
Mike Schouten (NT)
3. 100m wisselslag jongens junioren 1 - jeugd 2
4. 200m wisselslag meisjes junioren 1 - jeugd 2
Iris Onnink (3:10.51  04-02-2017)
Coco Schut (3:01.66  01-01-1970)
Amber Verhoef (NT)
4. 100m wisselslag meisjes junioren 1 - jeugd 2
5. 100m vlinderslag jongens junioren 1 - jeugd 2
6. 100m vrije slag meisjes junioren 1 - jeugd 2
Hanna van de Berg (1:12.63  03-06-2017)
Jaimy ten Ham (1:28.14  04-02-2017)
Saviëlle Hendriks (1:13.44  29-12-2016)
Hanna Minderaa (1:23.39  16-09-2017)
Emma van Rijswijk (1:15.45  09-10-2016)
Laura Schipper (1:13.06  04-02-2017)
7. 50m vrije slag jongens junioren 1 - jeugd 2
Ronis van Everdingen (29.49  03-06-2017)
Sven Hansma (31.69  23-09-2017)
Dries Mostert (32.32  13-05-2017)
Tu Pham (32.58  23-09-2017)
Phi Pham (37.33  13-05-2017)
Rik Schipper (26.28  03-06-2017)
Mike Schouten (36.55  23-09-2017)
8. 50m vlinderslag meisjes junioren 1 - jeugd 2
Iris Onnink (39.64  01-07-2017)
9. 100m rugslag jongens junioren 1 - jeugd 2
Thijs Meerveld (1:10.66  16-01-2016)
Job van den Oever (1:31.46  03-06-2017)
10. 100m schoolslag meisjes junioren 1 - jeugd 2
Jaimy ten Ham (NT)
Hanna Minderaa (1:50.41  03-06-2017)
Coco Schut (1:43.09  01-01-1970)
Amber Verhoef (1:55.36  03-06-2017)
11. 50m schoolslag jongens junioren 1 - jeugd 2
Ronis van Everdingen (41.20  18-06-2017)
Sven Hansma (41.49  16-09-2017)
Dries Mostert (42.92  13-05-2017)
Tu Pham (36.21  23-09-2017)
Phi Pham (45.16  13-05-2017)
Mike Schouten (47.27  08-04-2017)
12. 50m rugslag meisjes junioren 1 - jeugd 2
Hanna van de Berg (37.89  01-07-2017)
Saviëlle Hendriks (38.32  08-04-2017)
Iris Onnink (43.17  13-05-2017)
Emma van Rijswijk (39.74  01-07-2017)
Ploegleiding: Stefanie, Thijs
Afmelden: bij Cobi van Holland (635888) tot maandag 9 oktober 20.00 uur
Bij te laat afmelden of niet verschijnen, wordt een boete van €5,- opgelegd.
Verzoek te jureren Verzoek te rijden
mw. Van der Mooren
mw. Sijtsema
mw. van Holland
fam. van den Berg
fam. ten Ham
fam. Pham
fam. Schouten
mw. van Holland

Adverteerders: