DVS logo Omtrek vrijgemaakt

Naam NZC deel 4
Bad Groenendaal Plus
Plaats Tiel
Datum 17-03-2018

Opstelling

Datum
17-03-2018
17-03-2018 Inzwemmen
16:00 - 16:25
16:00 - 16:25
Aanvangstijd
16:30
16:30 Verzamelen
Bouwstede om 14.45 uur
Bouwstede om 14.45 uur

DIT IS EEN VOORLOPIGE OPSTELLING
1. 4x 100m wisselslag meisjes junioren 1 -
Team 1
1. Lelie van Everdingen
2. Coco Schut
3. Emma van Rijswijk
4. Ilse Kooij
2. 4x 50m wisselslag meisjes junioren 1 -
3. 4x 50m vrije slag jongens minioren 6 - junioren 4
Team 1
1. Sven Hansma
2. Tu Pham
3. Dries Mostert
4. Ronis van Everdingen
4. 200m wisselslag jongens minioren 6 -
5. 200m wisselslag meisjes junioren 1 -
6. 25m schoolslag gemengd minioren 2 - 4
7. 100m vrije slag meisjes minioren 4 - junioren 1
8. 50m vrije slag meisjes minioren 4 - junioren 1
9. 100m vrije slag jongens minioren 4 - 6
10. 50m vrije slag jongens minioren 4 - 6
11. 50m rugslag meisjes junioren 1 - 3
Myrthe van der Knijff (38.58  22-02-2018)
Hanna Minderaa (40.38  22-02-2018)
Amber Verhoef (47.54  22-02-2018)
12. 50m rugslag jongens minioren 6 - junioren 2
Rutger van der Knijff (41.88  22-02-2018)
Mathijs Kooij (44.09  22-02-2018)
Job van den Oever (42.83  22-02-2018)
Phi Pham (44.60  22-02-2018)
13. 100m schoolslag meisjes junioren 1 - jeugd 2
Jaimy ten Ham (1:38.02  22-02-2018)
Ilse Kooij (1:33.39  22-02-2018)
14. 50m schoolslag meisjes junioren 1 - jeugd 2
15. 100m schoolslag jongens minioren 6 - junioren 4
Ronis van Everdingen (1:22.01  22-02-2018)
Sven Hansma (1:28.79  22-02-2018)
Dries Mostert (1:23.52  22-02-2018)
Mike Schouten (1:35.26  22-02-2018)
16. 50m schoolslag jongens minioren 6 - junioren 4
17. 100m wisselslag meisjes junioren 1 - senioren 2
Iris Onnink (1:27.33  22-02-2018)
Coco Schut (1:19.99  22-02-2018)
18. 100m wisselslag jongens minioren 6 - jeugd 2
Niels Oosterhuis (1:20.51  22-02-2018)
Tu Pham (1:20.73  22-02-2018)
Taddy Stolte (1:16.51  22-02-2018)
19. 100m vlinderslag meisjes junioren 1 -
Hanna van de Berg (1:25.87  22-02-2018)
Lelie van Everdingen (1:31.37  22-02-2018)
Emma van Rijswijk (1:30.95  22-02-2018)
20. 100m vlinderslag jongens minioren 6 -
Thijs Meerveld (1:12.49  22-02-2018)
Rik Schipper (1:09.72  22-02-2018)
21. 50m vrije slag meisjes junioren 1 -
22. 50m vrije slag jongens minioren 6 -
23. 50m vrije slag gemengd minioren 2 - 4
24. 100m schoolslag meisjes minioren 4 - junioren 1
25. 25m schoolslag meisjes minioren 4 - junioren 1
26. 100m schoolslag jongens minioren 4 - 6
27. 25m schoolslag jongens minioren 4 - 6
28. 200m wisselslag meisjes junioren 1 - 3
Myrthe van der Knijff (3:02.88  22-02-2018)
Hanna Minderaa (3:18.91  22-02-2018)
Amber Verhoef (3:33.88  22-02-2018)
29. 100m wisselslag meisjes junioren 1 - 3
30. 200m wisselslag jongens minioren 6 - junioren 2
Rutger van der Knijff (3:36.47  22-02-2018)
Mathijs Kooij (3:14.89  22-02-2018)
Job van den Oever (3:23.74  22-02-2018)
Phi Pham (3:12.16  22-02-2018)
31. 100m wisselslag jongens minioren 6 - junioren 2
32. 200m vrije slag meisjes junioren 1 - jeugd 2
Jaimy ten Ham (NT)
Ilse Kooij (2:30.48  22-02-2018)
33. 100m vrije slag meisjes junioren 1 - jeugd 2
34. 200m vrije slag jongens minioren 6 - junioren 4
Ronis van Everdingen (2:14.59  22-02-2018)
Sven Hansma (2:47.86  22-02-2018)
Dries Mostert (2:31.18  22-02-2018)
Mike Schouten (3:04.48  22-02-2018)
35. 100m vrije slag jongens minioren 6 - junioren 4
36. 200m schoolslag meisjes junioren 1 - senioren 2
Iris Onnink (3:20.26  22-02-2018)
Coco Schut (3:09.47  22-02-2018)
37. 100m schoolslag meisjes junioren 1 - senioren 2
38. 200m schoolslag jongens minioren 6 - jeugd 2
Niels Oosterhuis (3:09.88  22-02-2018)
Tu Pham (2:55.47  22-02-2018)
Taddy Stolte (3:18.37  22-02-2018)
39. 100m schoolslag jongens minioren 6 - jeugd 2
40. 100m rugslag meisjes junioren 1 -
Hanna van de Berg (1:20.70  22-02-2018)
Lelie van Everdingen (1:20.29  22-02-2018)
Emma van Rijswijk (1:22.90  22-02-2018)
41. 50m rugslag meisjes junioren 1 -
42. 100m rugslag jongens minioren 6 -
Thijs Meerveld (1:07.54  22-02-2018)
Rik Schipper (1:11.36  22-02-2018)
43. 50m rugslag jongens minioren 6 -
44. 4x 50m wisselslag meisjes junioren 1 - 3
Team 1
1. Myrthe van der Knijff
2. Coco Schut
3. Hanna Minderaa
4. Ilse Kooij
Ploegleiding: Stefanie, Henk en Thijs
Afmelden: bij Cobi van Holland (tel 635888) uiterlijk 12 maart 20.00 uur
Bij te laat afmelden of niet verschijnen, wordt een boete van €5,- opgelegd.
Verzoek te jureren Verzoek te rijden
mw. Schipper
hr. Jonkman
hr. Kooij
hr. Minderaa
fam. van de Berg
fam. Hansma
fam. van der Knijff
Thijs Meerveld
fam. van den Oever
fam. Onnink
hr. Oosterhuis



Adverteerders: