DVS logo Omtrek vrijgemaakt

Naam Swimkick 4
Bad Doelum
Plaats Renkum
Datum 18-03-2018

Opstelling

Datum
18-03-2018
18-03-2018 Inzwemmen
14:15
14:15
Aanvangstijd
15:00
15:00 Verzamelen
Verzamelen in het bad om 14:00.
Verzamelen in het bad om 14:00.

1. 25m vlinderslag gemengd minioren 1 - 3
Luuk Oskam (NT)
Meike Ritman (NT)
2. 25m schoolslag gemengd minioren 1 - 3
Sofie van de Bospoort (32.32  18-02-2018)
Nathan Dadema (37.22  18-02-2018)
Kyara van Eck (31.03  18-02-2018)
Timo Minderaa (35.53  18-02-2018)
Haylie van Steenbergen (31.17  18-02-2018)
Jesse Zeeuw (NT)
3. 25m vlinderslag gemengd minioren 4 - 6
Marley van Eck (29.34  07-01-2018)
4. 50m vlinderslag gemengd minioren 1 - 3
5. 50m vlinderslag gemengd minioren 4 - 6
Jelena Egbertsen (48.86  17-06-2017)
Suzanne Kooij (57.60  10-02-2018)
Celeste Verhoef (52.76  18-02-2018)
Eva Zeeuw (58.24  10-02-2018)
6. 50m schoolslag gemengd minioren 4 - 6
Brian Blankespoor (1:00.43  18-02-2018)
Rens Hoefakker (1:07.98  05-11-2017)
Jasper Houkes (1:00.89  03-02-2018)
Mirthe Salemink (NT)
Benthe Vosmer (1:01.49  04-02-2018)
7. 25m vrije slag gemengd minioren 1 - 3
Sofie van de Bospoort (31.80  18-02-2018)
Nathan Dadema (30.26  18-02-2018)
Haylie van Steenbergen (32.64  18-02-2018)
Jesse Zeeuw (NT)
9. 50m vrije slag gemengd minioren 1 - 3
Kyara van Eck (NT)
Timo Minderaa (1:07.36  23-12-2017)
Luuk Oskam (44.99  18-02-2018)
Meike Ritman (51.67  10-02-2018)
10. 50m vrije slag gemengd minioren 4 - 6
Mirthe Salemink (NT)
11. 100m vrije slag gemengd minioren 4 - 6
Brian Blankespoor (NT)
Marley van Eck (1:38.16  07-01-2018)
Jelena Egbertsen (1:41.17  18-02-2018)
Rens Hoefakker (NT)
Jasper Houkes (1:49.50  18-02-2018)
Suzanne Kooij (1:37.56  18-02-2018)
Celeste Verhoef (1:30.80  18-02-2018)
Benthe Vosmer (NT)
Eva Zeeuw (1:46.92  08-04-2017)
12. 5x 25m schoolslag gemengd minioren 4 - 6
100. 100m techniekwedstrijd rugcrawl gemengd minioren 1 - 6
Brian Blankespoor (NT)
Sofie van de Bospoort (NT)
Nathan Dadema (NT)
Marley van Eck (NT)
Kyara van Eck (NT)
Jelena Egbertsen (NT)
Rens Hoefakker (NT)
Jasper Houkes (NT)
Suzanne Kooij (NT)
Timo Minderaa (NT)
Luuk Oskam (NT)
Meike Ritman (NT)
Mirthe Salemink (NT)
Haylie van Steenbergen (NT)
Celeste Verhoef (NT)
Benthe Vosmer (NT)
Eva Zeeuw (NT)
Jesse Zeeuw (NT)
Ploegleiding: Jannie, Arnold en Sil
Afmelden: Onno Minderaa (0318-631442) uiterlijk maandag 12 maart 2018, 20:00 uur
Bij te laat afmelden of niet verschijnen, wordt een boete van €5,- opgelegd.
Verzoek te jureren Verzoek te rijden
mw. V. Stolk
mw. E. Willemsen
mw. S. Minderaa
Eigen vervoer

Adverteerders: