DVS logo Omtrek vrijgemaakt

Gelderse Minioren Finales

Naam Gelderse Minioren Finales
Bad De Koekoek
Plaats Vaassen
Datum 09-06-2018 - 10-06-2018

Opstelling Gelderse Minioren Finales sessie 1

Datum
09-06-2018
09-06-2018 Inzwemmen
12:45 - 13:15
12:45 - 13:15
Aanvangstijd
13:30
13:30 Verzamelen
Wordt nog bepaald
Wordt nog bepaald

1. 100m vlinderslag meisjes minioren 5
2. 400m vrije slag jongens minioren 6
Rutger van der Knijff (5:58.48  01-01-1970)
3. 100m rugslag meisjes minioren 4
4. 100m rugslag jongens minioren 5
5. 100m schoolslag meisjes minioren 2 - 3
6. 100m schoolslag jongens minioren 2 - 4
7. 100m vrije slag meisjes minioren 5
8. 100m rugslag jongens minioren 6
Rutger van der Knijff (1:31.81  01-01-1970)
9. 50m vlinderslag meisjes minioren 4
10. 50m vlinderslag jongens minioren 5
11. 100m vrije slag meisjes minioren 2 - 3
Meike Ritman (1:55.66  01-01-1970)
12. 100m vrije slag jongens minioren 2 - 4
Levi Simonse (1:39.31  01-01-1970)
13. 200m wisselslag meisjes minioren 5
14. 100m schoolslag jongens minioren 6
15. 100m vrije slag meisjes minioren 4
16. 100m vrije slag jongens minioren 5
17. 4x 50m vrije slag gemengd minioren 2 - 4
Ploegleiding: Jannie
Afmelden: Afmelden uiterlijk maandag 28 mei 20.00 uur bij Onno Minderaa uitsluitend telefonisch op 0318-631442.
Bij te laat afmelden of niet verschijnen, wordt een boete van €5,- opgelegd.
Verzoek te jureren Verzoek te rijden
Dhr. A. Kooij

Opstelling Gelderse Minioren Finales sessie 2

Datum
10-06-2018
10-06-2018 Inzwemmen
12:45 - 13:15
12:45 - 13:15
Aanvangstijd
13:30
13:30 Verzamelen

18. 400m vrije slag meisjes minioren 5
19. 200m wisselslag jongens minioren 6
Rutger van der Knijff (3:14.49  01-01-1970)
20. 100m wisselslag meisjes minioren 2 - 3
Meike Ritman (2:01.41  01-01-1970)
21. 100m wisselslag jongens minioren 2 - 4
22. 100m schoolslag meisjes minioren 4
23. 100m schoolslag jongens minioren 5
24. 100m schoolslag meisjes minioren 5
25. 100m vrije slag jongens minioren 6
26. 50m vlinderslag meisjes minioren 2 - 3
27. 50m vlinderslag jongens minioren 2 - 4
28. 200m wisselslag meisjes minioren 4
29. 200m wisselslag jongens minioren 5
30. 100m rugslag meisjes minioren 5
Celeste Verhoef (1:37.19  01-01-1970)
31. 100m vlinderslag jongens minioren 6
Rutger van der Knijff (1:36.99  01-01-1970)
32. 100m rugslag meisjes minioren 2 - 3
33. 100m rugslag jongens minioren 2 - 4
34. 4x 50m wisselslag gemengd minioren 4 - 6
Ploegleiding: Onno
Afmelden: Afmelden uiterlijk maandag 28 mei 20.00 uur bij Onno Minderaa uitsluitend telefonisch op 0318-631442.
Bij te laat afmelden of niet verschijnen, wordt een boete van €5,- opgelegd.
Verzoek te jureren Verzoek te rijden
Mw. S. Minderaa

Adverteerders: